Προς το περιεχόμενο

oceansize heavy abused gear


panosprog

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν εχω δει  να παρουσιαζεται αλλη φορα  τοσο κακοποιημενο  gear πραγματικα να το λυπασαι  :o ??? :'( :-X    http://funksheet.blogspot.com/2010/09/oceansize-live-gear-walk-through.htm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ομολογώ ότι περίμενα κάτι χειρότερο... εμένα μου μοιάζει σαν την αναμενόμενη φθορά που θα έχει ο εξοπλισμός μιας μπάντας που:

 

-κάνει αρκετά live

-οι παίκτες χρησιμοποιούν σχεδόν αποκλειστικά μόνο μία κιθάρα/μπάσο

-δε συμπεριφέρεται στον εξοπλισμό με το savoir faire γάλλου αριστοκράτη

-δεν έχει techs να φροντίζουν το gear πριν και μετά από κάθε live και πρόβα

-δεν καθαρίζει τα πετάλια από τη βρώμα :P

 

Βέβαια δεν ξέρω αν έχω πέσει έξω σε κάτι από τα παραπάνω γιατί οι γνώσεις μου πάνω στους Oceansize είναι πολύ περιορισμένες. Αν πάντως έχουν guitar tech, ντροπή του! ;D

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ομολογώ ότι περίμενα κάτι χειρότερο... εμένα μου μοιάζει σαν την αναμενόμενη φθορά που θα έχει ο εξοπλισμός μιας μπάντας που:

 

-κάνει αρκετά live

-οι παίκτες χρησιμοποιούν σχεδόν αποκλειστικά μόνο μία κιθάρα/μπάσο

-δε συμπεριφέρεται στον εξοπλισμό με το savoir faire γάλλου αριστοκράτη

-δεν έχει techs να φροντίζουν το gear πριν και μετά από κάθε live και πρόβα

-δεν καθαρίζει τα πετάλια από τη βρώμα :P

 

Βέβαια δεν ξέρω αν έχω πέσει έξω σε κάτι από τα παραπάνω γιατί οι γνώσεις μου πάνω στους Oceansize είναι πολύ περιορισμένες. Αν πάντως έχουν guitar tech, ντροπή του! ;D

Ενταξει μπορει να υπαρχουν και χειροτερα δεν λεω αλλα οι τυποι δεν κανουν ουτε τα βασικα να σιχαινεσαι να ακουμπησεις επανω :P.Ουτε ειναι και μπαντα που θα εχει αβερτα endorsement φαινεται απλα φαινεται να μην ενδιαφερονται.Οσο για guitar tech δεν γνωριζω αν εχουν .
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου