Προς το περιεχόμενο

Epiphon Gibson LP Limited Edittion


Aggelos22i

Προτεινόμενες αναρτήσεις

10022010010.jpg

10022010019.jpg

θελω να μου πειτε την γνωμη σας για αυτην την Les Paul αν καποιος την εχει ξαναδει! μου την εχει δωσει ο κολλητος μου που παιζει σπανια κιθαρα πλεων και του την προσεχω σαν τα ματια μου εχει σφραγιδες limited edittion και στο Head γραφει Epiphone ενω στην καμπανα που ρυθμιζεις το μπρατσο γραφει Gibson και απο πισω γραφει U.S.A και εναν κωδικο αν καποιος την γνωριζει να μου πει πληροφοριες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 52
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

επισης ξεχασα να προσθεσω κατι το χρωμα της αλλαζει αναλογα με την φωτεινοτητα αν την δεις σε φωτεινο μερος ειναι καπως λαχανι οσο πιο σκοτεινα ειναι τοσο πιο σκουρο γινετε το χρωμα της

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν υπαρχει καποιος Gibsonας που να γνωριζει για αυτη την κιθαρα συγνωμη που επιμενω αλλα ρωταω γιατι εχω ψαξει να την βρω και δεν βρισκω κατι θελω τα φωτα σας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε μου μια Epiphone οσο και limited edition να ειναι παραμενει Εpiphone, απλα ισως να βγηκαν πιο λιγα κομματια απο τη συγκεκριμενη απ'οτι συνηθως, δε νομιζω δηλαδη να εχει καμια σπουδαια αξια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο Head γραφει Epiphone ενω στην καμπανα που ρυθμιζεις το μπρατσο γραφει Gibson και απο πισω γραφει U.S.A και εναν κωδικο αν καποιος την γνωριζει να μου πει πληροφοριες!

To πιό πιθανό (και εύκολο) είναι να έχει αλλάξει ο φίλος σου το truss cover...τώρα για το νούμερο, ρίξε μία ματιά εδώ...

http://www.guitardaterproject.org/epiphone.aspx

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

marathon αψογος το λινκ που μου εδωσες ισως μου λυσει την απορια! επισης το μονο που ξερω ειναι οτι την αγορασε 460.000 δρχ. το 97 και οτι η θηκη της ειναι η μαυρη της Gibson U.S.A (αυτο αναγραφει)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισης το μονο που ξερω ειναι οτι την αγορασε 460.000 δρχ. [/size=40pt]το 97

 

 

:o :o :o :o :o :o

 

 

(Ήμαρτον...και...έλεος από πάνω...)

 

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build Space-based Weapons against Aliens and all of it is a lie..."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε...έβαλες το νούμερο στο σάιτ?

οχι αυτη τη στιγμη ειμαι στο μαγαζι.. αργοτερα που θα παω σπιτι ομως δεν θα το παραλειψω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισης το μονο που ξερω ειναι οτι την αγορασε 460.000 δρχ. το 97 και οτι η θηκη της ειναι η μαυρη της Gibson U.S.A (αυτο αναγραφει)

Δεν ξέρεις εάν τη πήρε καινούργια ή μεταχειρισμένη...εάν έχει ξαναβαφτεί...από το πίσω μέρος βλέπω 5 τεμάχια...και για τα προσωπικά μου γούστα η επιλογή της ανυλίνης είναι ατυχής σε τέτοια σώματα

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου