Προς το περιεχόμενο

Αγορα delay (εως 150 euro...)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 25
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

παιδια ειμαι καινουριος στο forum (πρωτη φορα γραφω..!) και μου εκανε εντυπωση το ενδιαφερον σας και οι αμεσες απαντησεις σας....!!

μου βαλατε πολλες ιδεες στο μυαλο βεβαια...

σας ευχαριστω ολους για τις συμβουλες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι κάτοχος ενός Tech 21 Boost D.L.A (χωρίς tap tempo) το οποίο καινούριο έχει 180 ευρώ.

Αν μπορείς να καλύψεις τη διαφορά, θα σε αποζημιώσει 100%.

Έχει δυνατότητα Boost (για τα σόλο) κ chorus effect πολύ πειστικό. Είναι επίσης 100% analog. Βέβαια, περί ορέξεως...

 

Πλεονέκτημα είναι ότι μπορείς να το βρεις εύκολα στην Ελλάδα για να το δοκιμάσεις...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι κάτοχος ενός Tech 21 Boost D.L.A (χωρίς tap tempo) το οποίο καινούριο έχει 180 ευρώ.

Αν μπορείς να καλύψεις τη διαφορά, θα σε αποζημιώσει 100%.

Έχει δυνατότητα Boost (για τα σόλο) κ chorus effect πολύ πειστικό. Είναι επίσης 100% analog. Βέβαια, περί ορέξεως...

Ωραίο πράγματι, αλλά ούτε κάτω από 150 ευρώ κοστίζει, ούτε 100% analog είναι... και το απλό, και το μοντέλο με το tap tempo είναι emulating ψηφιακά - μη κοιτάς την περιγραφή του Θωμά, είναι λανθασμένη. Απλά η Tech 21 πολύ προσεκτικά (και πολύ παραπλανητικά) εστιάζει στα "αναλογικά τμήματα του κυκλώματος" για να μη πει στην ψύχρα ότι είναι ψηφιακά, το οποίο σε έναν ιδανικό κόσμο δεν θα έπρεπε να ενδιαφέρει κανένα μιας και ακούγονται μια χαρά.

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου