Προς το περιεχόμενο

Σωστή σειρά εφέ


ierissiotis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ποιά νομίζετε πώς είναι η σωστή σειρά για τα συγκεκριμένα εφέ?

 

1.True bypass wha-wha 2.Dunlop octavio(το οποίο νομίζω πώς και αυτό είναι truebp απο τη μάνα του) 3.Dunlop fuzzface .κόκκινο (GERMANIUM).

Ξέρω θα μου πείτε δοκίμασε και ότι σου ταιριάζει.Απλα το fuzz  δε μου έχει ερθει ακόμη,και επειδή τα 2 είναι truebypass μπορεί να υπάρξει θέμα με το fuzz

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω θα τα εβαζα 1-3-2. Αλλα ρε συ ierissioti χωρις παρεξηγηση, το λες και μονος σου, 3 πεταλια θα εχεις=>6 συνδυασμους σειρας. Δεν θα σου παρει πανω απο 1 ωρα παιξιμο, να καταληξεις στη σειρα που ακουγεται καλυτερα σε σενα. Τωρα το γεγονος οτι τα 2 πεταλια σου ειναι true bypass μονο καλο εχουν να κανουν, γιατι να εχεις προβλημα με το fuzz, εκει οντως μας μπερδεψες  :-\

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί το fuzz είναι germanium και πρέπει να μπαίνει πρώτο ή μετά απο truebypass πετάλι.Εντάξει τη βρήκα την άκρη.Μάλλον δε τη βρήκα ακόμη.Το fuzz που ήθελα να πάρω είναι το κόκκινο fuzzface που είναι στις πρώτες σελίδες των αγγελιών.Το πρωί ενώ συννενοηθήκαμε μια χαρά με το παλικάρι και του έστειλα τη διεύθυνση μου να μου το στείλει και έκλεισε η δουλειά ,μετά βλέπω πάλι το ίδιο πετάλι απο τον ίδιο σε καινούρια αγγελία να ξαναπωλείται.Τον παίρνω τηλέφωνο να δώ τι γίνετε και ένώ χτυπάει με γειώνει και δεν απαντά σε κανένα μύνημα.Τώρα τι γίνετε δε μπορώ να καταλάβω.Υποπτα πράματα ::)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου