Προς το περιεχόμενο

Bartolini pickups: αντιπρόσωπος στην Ελλάδα;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

...pleon i paragogi twn sigkekrimenwn exei metakinithei tsexia kai i poiotita exei pesei katakorifa...psaxe k allou

Με ελληνικούς χαρακτήρες πλιζ.....

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...pleon i paragogi twn sigkekrimenwn exei metakinithei tsexia kai i poiotita exei pesei katakorifa...psaxe k allou

 

Διαφωνώ.Η μετακίνηση στην τσεχία απλά ρίχνει το κατασκευαστικό κόστος ως προς το εργατικό δυναμικό.Η ποιότητα των υλικών που χρησιμοποιούνται και η συναρμολόγηση πιθανοτατα να μην έχουν υποστεί αλλαγή και το quality control να μην έχει επηρρεαστεί.Γενικά μην κοιτάς που φτάχνονται.Ακόμα και στην Νιγηρία να φτιάχνονται αν παίζουν καλά τι σε ενδιαφέρει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΤΑΡΑ!!!!

 

Εντάξει μωρέ.Και η charvel πήγε το εργοστάσιο από αμερική ιαπωνία αλλά οι κιθάρες είναι ακριβώς οι ίδιες και έρχονται και με σκληρή θήκη αντί για gigbag που είχαν οι αμερικάνικες.Η μείωση στο εργατικό κόστος μπορεί να δώσει στη εταιρία αρκετή ευελιξία ώστε να προσθέσει καποιο άλλο χαρακτηριστικό ή δεν ξέρω εγώ τι άλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκανα το λαθος και αλλαξα τους MEC στο Warwick με Seymour duncan sjb-3 QP και το growl πηγε περιπατο.Δεν λεω οτι δεν ειναι καλοι.Εχουν πολυ ωραιο ηχο πραγματικα και ενα μπασο...ΜΠΑΣΟ...απλα δεν κανουν για μενα..για αυτο που θελω.Τωρα παιζουν 2 επιλογες.Ειτε ξαναβαζω πανω τους παλιους ειτε παω στους Bartolini.Θα δειξει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειτε ξαναβαζω πανω τους παλιους ειτε παω στους Bartolini.

 

Ο warwickplayer θα σου πει: na baleis toys MEC  ;D  και εγώ θα συμφωνήσω μαζί του

 

Αν αξίζει κάτι στα warwick είναι οι μαγνήτες τους ..λέω ‘γω τώρα 

 

rust never sleeps

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν αξίζει κάτι στα warwick είναι οι μαγνήτες τους ..λέω ‘γω τώρα 

 

 

Μην παιρνεις και ορκο. Πολλοι ισχυριζονται οτι σε σχεση με τα παλιοτερα Warwick με τους EMG η τους Bartolini, τα σημερινα ηλεκτρονια ακουγονται ψοφια. Δεν εχω προσωπικη εμπειρια βεβαια, just sayin.

 

Επισης ειμαστε σιγουροι οτι οι Bartolini φτιαχνονται στην Τσεχια πλεον; Δεν μπορω να βρω πουθενα κατι τετοιο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου