Προς το περιεχόμενο

Ψηφοφορία ενισχυτών προσιτής τιμής



Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 43
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Και είπες να το πας με τη νοοτροπία ποιον θα αγόραζαν οι πιο πολλοί;  ???

 

 

Ναι !!! :P :P :P :P

 

Οχι !!! Απο αυτους που παρεθεσα υπαρχουν καπιοι που δεν εχω δοκιμασει οποτε θελω την γνωμη των πολλων σχετικα , ωστε να δω αν αυτοι που εχω δοκιμασει υπερτερουν η οχι αυτων που εχω δοκιμασει για να δω ποιους θα συνεχισω να δοκιμαζω... Δεν ειναι οτι βρισκεις παντου ενυσχητες να δοκιμασεις... Οποτε αν καποιος ειναι πατατα για τους πολλους , πιθανοτατα θα ειναι τελικα πατατα , οποτε ας μην ψαχνω σε μαγαζια φιλους και γνωστους να τον βρω...

 

peavey 6505+

blackstar ht-20

 

τον μπλακσταρ το εχω βαλει στην ψηφοφορια... Ο 6505 δεν εχει προσιτη τιμη... Εκτος αν λες τον κομπο , που στη προκειμενη καλυτερα για κεφαλια ας μιλαμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ως ευτυχής κάτοχος, Blackstar και τα μυαλά στα κάγκελα!!!

 

Ποιον εχεις ? Ο HT-5 προσωπικα δεν μου πολυαρεσε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

sorry ρε Σπυρο αλλα σε αυτο το κομματι δεν μπορω να αποφασισω... Δεν μου αρεσει κανενας απο αυτους που εχω ακουσει γι αυτο ψαχνομαι τοσο καιρο...Μακαρι να εβρισκα αυτο που ψαχνω ηχητικα και θα το ειχα παρει... Μην νομιζεις οτι κι εμενα μου αρεσει που ψαχνω -ψαχνω και δεν μπορω να βρω αυτο που θελω...

 

 

but I stiiiiiiiiiill haven't fouuuuuuuuuuuund what I'm looking foooooooooooor....

 

έλα πάμε όλοι μαζί με τον αναπτήρα ψηλά για τον Άρη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άρη, αν δεν κάνω λάθος, είσαι περήφανος κάτοχος μιας Digitech RP-κάτι πεταλιέρας και της Line6 HD300. Πρόκειται να τις χρησιμοποιήσεις με τον εν λόγω ενισχυτή? Αν ναι, η χρήση που θα τους κάνεις θα καθορίσει και τα κριτήρια για τον ενισχυτή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

but I stiiiiiiiiiill haven't fouuuuuuuuuuuund what I'm looking foooooooooooor....

 

έλα πάμε όλοι μαζί με τον αναπτήρα ψηλά για τον Άρη...

 

Καλο καλο καλο... μολις ειδα οτι απαντησες λεω ωχ... θα τα ακουσω τωρα... Αλλα εχεις χιουμορ βρε ατιμε...

 

Άρη, αν δεν κάνω λάθος, είσαι περήφανος κάτοχος μιας Digitech RP-κάτι πεταλιέρας και της Line6 HD300. Πρόκειται να τις χρησιμοποιήσεις με τον εν λόγω ενισχυτή? Αν ναι, η χρήση που θα τους κάνεις θα καθορίσει και τα κριτήρια για τον ενισχυτή.

 

οχι οχι καθολου... Θελω να παρω ενυσχητη και μετα να τις πεταξω... ή να της χαρισω σε κανεναν φιλο που θα δειξει καλη διαγωγη και δεν θα με  αποπερνει τοσο καιρο στην αναζητηση μου  ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και μετα να τις πεταξω...

 

Και μετά σου λένε κρίση.

 

Καλά την Digitech, την HD πότε πρόλαβες και την έβγαλες άχρηστη?

 

Για καμπίνα τι σκέφτεσαι?

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου