Προς το περιεχόμενο

Περί ανέμων και υδάτων στην κυριολεξία


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλο ειναι το Πηλιο,ειχε σπιτι ενας θειος μου εκει (Αργαλαστη) και πηγαινα συχνα,μετα ...μεγαλωσα και βαρεθηκα.. ;D

Και η τύχη μου συνεχίζεται ...........  ;D  :-*

 

στο Πηλιο δεν εχει Βερολινεζους εχει ΓΕΡΜΑΝΟΥΣ ,η διαφορα ειναι....σχεδον...ΚΤΗΝΩΔΗΣ.... ;D

Εγώ από την άλλη είμαι partial στην συμπάθεια με τους περι των Schwäbisch Alb παρεπιδημούντων.

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 40
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Και η τύχη μου συνεχίζεται .....

 

η δικη μου να δεις... ;D

 

 

Χωρις πλακα ποτε μου δεν μου αρεσαν οι...εξοχες και οι θαλασσες για παραπανω απο 2-3 μερες... ειμαι μαλλον αδελφος του...Γουντυ Αλλεν...  ;D...αν δεν εχω το λουξ μπανιο μου ,τα ερκοντισια μου,το μετρο μου και κανα δυο τρεις τεσσερις εμπορικους δρομους με μαγαζια κοντα μου αρρωσταινω....  ;D  τα καλοκαιρια μαλιστα μου αρεσε πανω απο ολα η Αθηνα μια και εφευγαν ολοι οι.... χωρικοι...  ;D που την καταστρεφουν και μεναμε εμεις οι γηγενεις...που την αγαπαμε   ;D,αλλα τωρα πια ουτε αυτο λεει γιατι μαζι με εμας μενουν και 2 εκατομμυρια Πακιστανονηγηριανοδενξερωαποπουλαθρομεταναστες ;D οποτε...ασε καλυτερα.. ;D

 

To each his own που λενε και οι Εσκιμωοι... ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλιστα, το ακούσαμε κι αυτό... Τούρκικο Τσίπουρο... να ακούσω και για Σουηδική φέτα και Εγγλέζικο κοντοσούβλι μου μένει μόνο.....

 

Δεν ξέρω για σάς αλλά σε μάς το τσίπουρο δεν είναι πολυτέλεια με 3 ευρό το εικοσιπεντάρι (με μεζέ κι όχι πλαστικούρα) είναι καθημερινότητα.

 

Λοιπόν, έχουμε: Πήλιο σε 10 λεπτά, Θάλασσα σε 5 λεπτά, τσίπουρο σε 5 λεπτά όσο κάνω να πάω και για δουλειά.... αν είχαμε και μερικά φράγκα παραπάνω θα έλεγα ότι μένω στον παράδεισο.

 

 

Τα Watt, είναι σαν τα λεφτά... να έχεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρις πλακα ποτε μου δεν μου αρεσαν οι...εξοχες και οι θαλασσες για παραπανω απο 2-3 μερες... ειμαι μαλλον αδελφος του...Γουντυ Αλλεν... Grin...τα καλοκαιρια μαλιστα μου αρεσει πανω απο ολα η Αθηνα μια και φευγουν ολοι οι.... χωρικοι...  ;D που την καταστρεφουν και μενουμε εμεις οι γηγενεις...που την αγαπαμε   ;D

Η Αθήνα μου τον Αύγουστο είναι το πιο ωραίο μέρος.&-

 

Τους υπόλοιπους 11 δέον να αποφεύγεται. Το πλάνο προς υλοποίηση την επόμενη δεκαετία.

 

Εφυγε όμως και το εξαράκι του Bouzoukleri, λέω να αποχωρήσω κι εγώ........

 

Studio περιμενε να με πετάξεις λίγο πιο κάτω στα ........... ή λες να πάμε πρώτα για κανένα τσίπουρο;

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν, έχουμε: Πήλιο σε 10 λεπτά, Θάλασσα σε 5 λεπτά, τσίπουρο σε 5 λεπτά όσο κάνω να πάω και για δουλειά.... αν είχαμε και μερικά φράγκα παραπάνω θα έλεγα ότι μένω στον παράδεισο.

 

Εσυ μη μιλας....ΜΕΝΕΙΣ στον παραδεισο (ο Βολος ειναι και μαμω τις πολεις & ειναι και φθηνος) ;)

 

Τούρκικο Τσίπουρο.

 

Ρακι ρε..οχι τσιπουρο...(πηγες και εσυ με τους...αλλους που διαστρεβλωνουν τα λεγομενα μου?σε λιγο θα μου πεις και οτι....χρηματιζομαι... ;D ;D ;D),φτιαχνουν πολυ καλο δεν σου κανω πλακα....

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσυ μη μιλας....ΜΕΝΕΙΣ στον παραδεισο (ο Βολος ειναι και μαμω τις πολεις & ειναι και φθηνος) ;)

Έχεις προφανώς πολύ καιρό να πας.............

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα πηγα περυσι και με 20 ευρω ξεσκιστηκαμε στο φαϊ,το κακο ειναι οτι μετα...συνεχισα για...Σκιαθο..τι το'θελα...δεν πηγαινα..Μπαχαμες καλυτερα...φθηνοτερα θα μου ερχοτανε.... ;D ;D ;D (ακομα και το σουβλακι 3 ευρω το'χανε οι κιραταδες.... ;D)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να πώ.... τσάμπα σας προσκάλώ τόσες φορές, κανένας σας δεν ήρθε.

Μόνο ο Ηλίας (Elavd) κι αυτός διότι έχει δεσμούς με Βόλο.

Να σας κεράσω θέλω ρε....

 

Τα Watt, είναι σαν τα λεφτά... να έχεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγώ το καλοκαίρι αν όλα πάνε κατ'ευχήν θα είμαι στη γενέτειρά μου

 

%CE%9C%CE%91%CE%9D%CE%A4%CE%A1%CE%91%CE%9A%CE%99_%CE%A1%CE%9F%CE%94%CE%9F%CE%A3.jpg

 

θα πιω κάνα ποτό στη παλιά πόλη και μπυρες στο live που παίζει ο playloud

 

2126705117_2b3fa33fb8.jpg

 

E να μην πάω και μια βόλτα από τους παππούδες στο χωριό?

 

gennadi_1.JPG

 

Aπό το χωριό θα πεταχτώ καμμιά Λίνδο για μπανάκι και καφεδάκι-γλυκό (τάρτα σοκολάτας με παγωτό)

 

65F31DAF5A57D6F478CD281D2E3562.jpg

 

lindos1.jpg

 

Σέρφινγκ και τέτοια δεν είναι το φόρτε μου...θα με τρέχει πρασονήσι όμως ο κουμπάρος

 

prassonissi_beach.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγώ το καλοκαίρι αν όλα πάνε κατ'ευχήν θα είμαι στη γενέτειρά μου

 

εχει και τα καλα του το να εισαι...χωρικος.... ;D

 

εμεις δυστυχως Αθηναιοι απο.... προπαππου και περα την..... κατσαμε τη βαρκα... ;D

 

Ροδο δεν εχω παει,εχω ακουσει ομως οτι ειναι νησι με ευρωπαϊκο αερα οποτε μαλλον θα μου αρεσει (οπως μου αρεσουν και τα 7νησα).....πιανουν ..πωπους και εκει ή ειναι λογικα?

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου