Προς το περιεχόμενο

Ξανθιές ή Μελαχρινές τελικά;;;


LK

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Και εκεί που καθόμουν στη Σαλονίκη και ρέμβαζα, και σκεφτόμουν ότι θα θέλω να ξαναπιάσω κιθάρα- μπάσο- τύμπανα – κάμερα κατά το Δεκέμβριο ;D ;D ;D, επικοινωνώ τηλεφωνικά με  τον ξάδερφο/ freerock1974/ Παπαδόπουλο, ο οποίος μου λέει: « Α , 2 Ιουλίου θα είμαι στα μέρη σου»! Συναγερμός! Η επίσκεψη του Παπαδόπουλου ΔΕΝ μπορεί να πάει χαμένη!!! Μας προέκυψε λοιπόν  το Blonde and Brunette! Α! Ο Παπαδόπουλος ΔΕΝ έχει δει ακόμα  ολοκληρωμένο το video, οπότε αν δεν του αρέσει το τελικό αποτέλεσμα….είναι αργά πια!  ;D ;D ;D. Best vewied in HD/ 720p

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 78
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Moρφονιοί και οι δύο αλλά ο Σταύρος σας ρίχνει πολλούς βαθμούς στο μαλλί συνήγορε...

Μην κάνετε σχόλια περί μουσικής, τέτοια θέλουν να ακούνε ;D

Ωραίο το κομμάτι, οι κιθάρες, οι κυρίες, το miata, ακόμα καλύτερο το σολο, να βρίσκεστε

πιο συχνά. Το video το βρήκα λίγο ζαλιστικό αλλά έχω ξυπνήσει με πονοκέφαλο :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά. Τι να λέμε τώρα. Έρχεται ο άνθρωπος από την Καβάλα για δουλειές κι εσύ τον επιστρατεύεις σε ροκιά με κιθάρες, φίδια, μπύρες, κάμπριο και γυναίκες (είναι που δεν ήθελε). Είστε απίστευτοι. ;D

 

Το κομμάτι μου άρεσε πολύ καθώς και το βίντεο. Χάιλάιτ που ο Σταύρος είναι μονίμως αγκαλιά με την τέλε και αρνείται την προσφορά της λες πολ ακόμη κι από την όμορφη κορασίδα (YEAHHH) ;D

 

Μπράβο ρε μάγκες. Μου φτιάξατε το πρωινό.

 

Υ.Γ. Όσο για το ερώτημα του θρεντ: γενικώς ξανθιές. Αν κάτσει όμως σωστή μελαχρινή, δεν υπάρχει σύγκριση.

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίο το τραγούδι μα το πιο ωραίο απ' όλα είναι αυτή η μερακλίδικη διάθεση που σε κάνει να φτιάχνεις τέτοια βίντεο. Εννοώ όλη αυτή τη διαδικασία του "film production" :) που μπήκες επειδή "πήρε τηλέφωνο ο ξάδερφος" (και πολύ καλά έκανε δηλαδή). Ένα μπράβο στον Freerock αλλά και σε αυτόν έκανε τη σκηνοθεσία, τις λήψεις, και το μοντάζ. Εύχομαι πάντα τέτοια και καλύτερα!

 

 

Υ.Γ. Θα μου άρεσε λίγο πιο urban σκηνικό αντί για πισίνα αλλά απ΄την άλλη μπορεί και να κολλάει περισσότερο με το "θέμα" του τραγουδιού. ;) 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωωω ωραίοι μπράβο!

Αναβάθμιση τα βίντεο. Εξωτερικά πλάνα, αυτοκίνητα, ξύρισμα :P

 

Δε ξέρω άμα φταίει το λαπτοπ εδώ, πολύ δυνατά τα τύμπανα και δεν μου κόλλαγαν καλά στο αποτέλεσμα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε γίνεται έτσι δουλειά...

Με ελλιπείς πληροφορίες δεν μπορούμε να κάνουμε σοβαρή κριτική και θα μιλάμε για τρίχες όπως ο bihlas.

Ποια είναι η Σμάρω ρε παιδιά, ποια η Δάφνη και ποια η Λύδια; (η απόφαση είναι ειλημμένη)  ;)

Τα υπόλοιπα είναι για Λάκηδες που παίζουν "ροκ" σε σεζ λονγκ by the pool ή που βαράνε στα λειβάδια τύμπανα.....

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρακάμπτω την απάτη σχετικά με το ερώτημα ΄΄Ξανθιές ή μελαχρινές΄΄ μια και προσπάθησες να μας προκαταβάλεις με το να μην έχεις ούτε ένα πλάνο με ξανθιά ;D

Γιατρέ μου η κατάστασή σου είναι σοβαρή .Η άνεση και η ποιότητα με την οποία μπορείς και στήνεις όλο αυτό το πράγμα είναι μοναδικά αξιοθαύμαστη .

Μήπως θα έπρεπε να αλλάξεις επαγγελματικό προσανατολισμό?.................μήπως βρίσκεις τα μοντέλα στις δικαστικές αίθουσες ? γι αυτό δεν παραιτείσαι?  ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τραγούδι είναι τραγουδάρα! Μου άρεσαν όλα: γραμμές φωνητικών, επιλογή ήχων, συνολικό mix! Και το σόλο κορυφαίο!

 

Στο θέμα "βίντεο" έχεις ξεφύγει!!! Εκπληκτικό editing, φωτογραφία, σκηνοθεσία, υπερπαραγωγή! Είναι απόλυτα αντιληπτό το πόσο κόπο και μεράκι (και ΩΡΕΣ, πολλές ΩΡΕΣ) χρειάζεται για να βγει αυτό το βίντεο και πιστεύω ότι το αποτέλσμα σε δικαιώνει!

 

Επί του αρχικού ερωτήματος: Όλες καλές! Ο καλός ο μύλος...  ;D ;D ;D

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου