Προς το περιεχόμενο

Τzimania είναι το team


Tzimania

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 37
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Guru

Ομολογώ ότι δεν είναι καθόλου στο στυλ μου άρα θα αποφύγω να πω τίποτε άλλο για το κομμάτι. Αντι αυτού όμως θα ρωτήσω αν ψάχνεις/ετε για κριτική γνώμη πάνω στο κομμάτι, ή απλά να το ακούσει κόσμος; :) Καλώς ήρθατε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ομολογώ ότι δεν είναι καθόλου στο στυλ μου άρα θα αποφύγω να πω τίποτε άλλο για το κομμάτι. Αντι αυτού όμως θα ρωτήσω αν ψάχνεις/ετε για κριτική γνώμη πάνω στο κομμάτι, ή απλά να το ακούσει κόσμος; :) Καλώς ήρθατε!

 

Θα Θελαμε Και Μια Κριτικη Αλλα Και Να Το Ακουσει Κοσμος,Οπως Ειπαμε Και Πριν Στην Μιξη ΔΟυλεψαν Ερασιτεχνικα Χερια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για πέστε μου κάτι, η μουσική είναι δική σας?

Ρωτάω, γιατί η μουσική δείχνει να προέρχεται από ανθρώπους με γούστο, σε αντίθεση με τους στίχους που φαίνονται προϊόν αμούστακων μοιρακίων (χωρίς γούστο).

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για πέστε μου κάτι, η μουσική είναι δική σας?

Ρωτάω, γιατί η μουσική δείχνει να προέρχεται από ανθρώπους με γούστο, σε αντίθεση με τους στίχους που φαίνονται προϊόν αμούστακων μοιρακίων (χωρίς γούστο).

Το άκουσες σε 1080π για καλιτερι πιοτιτα?

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε αντίθεση με τους στίχους που φαίνονται προϊόν αμούστακων μοιρακίων (χωρίς γούστο).

Που το παίζουν ''ψημένα'' μαγκάκια ενώ ζήτημα να έχουν φάει μια φορά ένα καλό χέρι

ξύλο στη ζωή τους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που το παίζουν ''ψημένα'' μαγκάκια ενώ ζήτημα να έχουν φάει μια φορά ένα καλό χέρι

ξύλο στη ζωή τους...

Γειά σου ρε Τζανετάκο με τα αποφθέγματά σου.

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν καν ακούσω οτιδήποτε έχω μια απορία που πρέπει να λυθεί γιατί σε συνδυασμό με την ζέστη θα λιώσει το μυαλό μου. Γιατί Γράφεις Έτσι; Κολλάει Το Shift?

 

 

 

ΥΓ δεν αφήνω το κόμπλεξ μου ελεύθερο, απορία έχω

broke another g-string

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου