Προς το περιεχόμενο

Racer x technical difficulties - George Kamaras


GeorgeKam

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και σου το είπα  >:( >:( >:(, μην το καβαλάς αυτό το διάολομηχανάκι  >:( >:( >:(, ορίστε τσακίστηκες  :P :P :P. Περαστικά σου αγόρι μου  ;D ;D ;D, για χτυπημένος ήσσουν καλός  ;) ;) ;)

 

όχι άλλο κάρβουνο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρεπει να αρχισεις ππλεον να σκεφτεσαι τον εμπλουτισμο της παραγωγης.

πχ μια νοσοκομα διπλα δεν θα ηταν ασχημη ιδεα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικές τεχνικές δυσκολίες  ;D

(στο 2:39 φαίνεται να υπάρχει μία καθυστέρηση ανάμεσα σε αυτό που παίζεις και σε αυτό που ακούγεται...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε μπαγασα αρχιζω και σε γουσταρω :D (αν και στα ειχα χωσει και λιγακι σε κατι αλλα βιντεο που εβαζες για διαγωνισμους :P)....το μονο που δεν μου αρεσει καθολου ομως ειναι ο ηχος ρε φιλε :-\...κανε κατι....εκτος αν με τον εξοπλισμο που εχεις και γραφεις δεν βγαινει κατι καλυτερο....η εκτος αν τον γουσταρεις εσυ τοσο πολυ οποτε παω πασο ;)...αντε...καλες παραγωγες ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο αυτοσχεδιασμός στο τέλος (ότι κάβερ έχω δει είναι διαφορετικό  σε αυτό το σημείο) δείχνει ότι το φραζάρισμα σου είναι ανύπαρκτο σε σχέση με την τεχνική σου.Παρόλα αυτά παίχτηκε νότα-νότα οπότε από εκτελεστική άποψη ήταν άψογο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρεπει να αρχισεις ππλεον να σκεφτεσαι τον εμπλουτισμο της παραγωγης.

πχ μια νοσοκομα διπλα δεν θα ηταν ασχημη ιδεα

Συμφωνώ, κάνε ένα mix με αυτό.

 

 

Sexy Nurse in High Heels

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπάινεις στα παραδείγματα προς μίμηση, για το πόση αγάπη και μεράκι έχεις για αυτό που κάνεις,όσο και δύσκολες είναι οι στιγμές και οι καταστάσεις.

Εύγε ρε τρελαμένο νιάτο! Ζωή!

 

Με τα πλήκτρα δεν ξέρω αν θα τα κατάφερνα!

 

υ.γ. Μου θύμισες το κόλλημα που είχε ο SRV.Σχετίζεται με τα βίντεο που έχεις ανεβάσει και όπου πάς είσαι με μια κιθάρα και πάιζεις.

 

Περαστικά ! Γρήγορα περαστικά και μυαλά!

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου