Προς το περιεχόμενο

Πουλώντας αυτόγραφα... Ted Nugent


RayDTutto

Προτεινόμενες αναρτήσεις

και ο βας βας το ιδιο εκανε στις εποχες της δοξας του και ειχε το αυτογραφο 1Ε και οπως ισχυριζοταν ο ιδιος στις περιοδειες του στην επαρχια ειχε πουλησει πανω απο 2000 αυτογραφα.  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο τυπος εχει καψει φλατζα εδω και πολλα χρονια.

Κριμα γιατι τα 4-5 πρωτα αλμπουμς του(ειδικα τα 2 πρωτα) και τα live του ηταν

εξαιρετα.Kαι οι Amboy επισης.

Αλλα ειπαμε it's all business(και δεν κοβει κι αποδειξη).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν διαβάσετε τα σχόλια από κάτω, πολλοί ισχυρίζονται ότι αυτοί οι τύποι ΔΕΝ είναι fans και ότι μεταπωλούν τα αυτόγραφα μέσω ίντερνετ. Και εμένα μια τέτοια εντύπωση μου δίνει το συγκεκριμένο βίντεο. Το τσακάλι ο γερο-Ted τους δουλεύει κανονικά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν διαβάσετε τα σχόλια από κάτω, πολλοί ισχυρίζονται ότι αυτοί οι τύποι ΔΕΝ είναι fans και ότι μεταπωλούν τα αυτόγραφα μέσω ίντερνετ. Και εμένα μια τέτοια εντύπωση μου δίνει το συγκεκριμένο βίντεο. Το τσακάλι ο γερο-Ted τους δουλεύει κανονικά...

 

Ακριβώς!Και πολύ καλά τους κάνει το τσακάλι... 8)

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build Space-based Weapons against Aliens and all of it is a lie..."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Moυ αρέσει και με τις Byrdland, αλλά με τη Les Paul έχει τον hard ήχο.

Σωστόοοος Νέστορα! ;)

 

Αλλα ειπαμε it's all business(και δεν κοβει κι αποδειξη).

Έχω αυτόγραφο του Ted Nugent ;D. Το πουλάω 250ευρώ ;D (το πήρα 100δολλάρια) ;D. Να το βάλω στις αγγελίες? ;D

Άντε και με περιμένουν τα βουβάλια για κυνήγι!! ;D ;D ;D

Πράγματι κρίμα!

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πλακα εχει αυτο το video...τοχα δει και παλιοτερα...καλα ο τυπος εχει στριμμενες κανα δυο βιδες(ειναι και φασιστομουτρο ολκης βεβαια),αλλα εχει γραψει και το μεγαλυτερο riff ολων των εποχων!!!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου