Προς το περιεχόμενο

Ξερει κανεις το dv247.com?


ThanosJ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ξερει κανεις αν αυτο το μαγαζι ειναι αξιοπιστο οσον αφορα τις συναλλαγες του :  http://www.dv247.com ? Εχει παρει κανει κατι απο δω?  Θελω να αγορασω κατι απο εδω και προκειται να πληρωσω απ ευθειας μεσω τραπεζας γι αυτο ρωταω.

 

ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα φιλε. το μαγαζι ειναι το αγγλικο thomann σε γενικες γραμμες  ;D εχω παρει απο εκει ενα synth Και κατι πεταλια και ο κολλητος μου το σαξοφωνο του.. ολα μια χαρα και απο θεμα του ποτε ηρθαν και τιμες κλπ! το συνιστω..

We roll tonite to the guitar bite...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα φιλε. το μαγαζι ειναι το αγγλικο thomann σε γενικες γραμμες  ;D εχω παρει απο εκει ενα synth Και κατι πεταλια και ο κολλητος μου το σαξοφωνο του.. ολα μια χαρα και απο θεμα του ποτε ηρθαν και τιμες κλπ! το συνιστω..

 

Α τελεια, χαιρομαι. Θελω κατι πραγματα απο κει που τα βρηκα πολυ φτηνα. Τους εστειλα μειλ, και μου απαντησαν στα ελληνικα. Αυτο σημαινει οτι εχουν παραρτημα και στην Ελλαδα η απλα καποιους ελληνες υπαλληλους?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια χαρά είναι το μαγαζί. Από όσο ξέρω έχουν έναν έλληνα υπάλληλο που απαντάει στα mail σας. Έχουν κατα καιρούς και πολύ καλές προσφορές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H δικιά μου εμπειρία ήταν κάκιστη (έχει συζητηθεί στο παρελθόν στο φόρουμ) και υπογράμμισε την αναξιοπιστία τους, με το ηθικό δίδαγμα πως δεν αξίζουν οι ενίοτε χαμηλότερες τιμές την όλη αντιμετώπιση, ερασιτεχνισμό, ταλαιπωρία και εκνευρισμό, οπότε εδώ και καιρό έχουν μπει στην προσωπική μου βλακ λιστ.

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγόρασε άφοβα  ;)

 

+1000

 

εχω αγορασει 5 φορες απο αυτους και ολα πηγαν μια χαρα,τις δυο μαλιστα που εκαναν και πολυ καλυτερη τιμη (βαση της πολιτικης τους Price Beating)

 

φυσικα οπως και σε ολα τα ιντερνετικα μαγαζια αν δεν εχεις,μεγαλη, υπομονη αποφυγε να αγορασεις κατι που ΔΕΝ ειναι ετοιμοπαραδοτο.

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκίμασα να ψωνίσω μία και μοναδική φορά προϊόν που ήταν in stock σύμφωνα με τη σελίδα τους. Πλήρωσα και μετά από μερικές μέρες έλαβα email ότι δεν το έχουν τελικά και με ρωτούσαν αν θα ήθελα να περιμένω μέχρι να τους έρθει ή να ακυρωθεί η παραγγελία μου. Προτίμησα να ακυρώσω την παραγγελία και να το πάρω από αλλού.

 

Δεν έχω ξαναεπιχειρήσει να αγοράσω από εκεί.

 

Γενικώς στο online shopping θεωρώ πολύ σημαντική και ενδεικτική την πρώτη φορά που θα επιχειρήσω συναλλαγή. Αν υπάρξει έστω και το παραμικρό πρόβλημα, την πρώτη φορά, συνήθως δεν ξανασχολούμαι.

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου