Προς το περιεχόμενο

Γνώμες για μπάσο Warmoth?


jkbm

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ πάντως έδωσα το ARIA Pro II (ευτυχώς το πήρε δικός μου άνθρωπος) και κράτησα το πουπουλάκι EKO BR5 Custom.

Μαθητουδι μου ο Βαγγελακης...φοβερο το Aria...εφτιαξε και το προβληματακι που ειχε με τον μαγνητη(τελικα προβλημα στα ηλεκτρονικα ητανε)

Φοβερο μπασακι...Εχει τον κοντραμπασιστικο ηχο της εποχης και πολυ πολυ ανετη ταστιερα...

I repeat myself when i'm under stress!!!I like it!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 46
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Από τα καλύτερα παιδιά ο Vag και ειλικρινά δεν λυπήθηκα που του το έδωσα, διότι έχει την τρέλλα που πρέπει και την ηλικία για να το εκτιμήσει (32 ετών μπάσο)

Τα Watt, είναι σαν τα λεφτά... να έχεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το EKO σαν μπασακι λεει?

Με φλατ χορδες το εχεις?

Είναι άταστο με flat φυσικά 5άρι κι κυριολεκτικά πουπουλο.

Τα Watt, είναι σαν τα λεφτά... να έχεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες αργότερα...

Είναι άταστο με flat φυσικά 5άρι κι κυριολεκτικά πουπουλο.

Δηλαδη ρε παιδια αν ειναι βαρυ το warmoth και το καθε warmoth η Suzi Quatro που επαιζε με ripper τι να πει?? Μηπως τελικα χρειζομαστε λιγο γυμναστικη? Συγνωμη που το λεω αλλα ας μην ξεχναμε πως οταν ειμαστε αγυμναστοι ειναι πολυ λογικο μετα απο καποια ωρα να εχουμε ενοχλησεις,πονους στη μεση στον ωμο κτλ.Μην τα ριχνουμε ολα στα μπασακια ομως.Ας αφησουμε τα μπριζολακια,και τις μπυρες στην ακρη να κανουμε καμια γυμναστικη και θα δειτε ποσο ποιο ευκολα θα βγαινει το 3ωρο και χωρις πουπουλο μπασακι...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να κανουμε καμια γυμναστικη και θα δειτε ποσο ποιο ευκολα θα βγαινει το 3ωρο και χωρις πουπουλο μπασακι...

Κάτι τέτοιο ας πούμε?

manowar-conceptual-lisbon.jpg

Και γυμνασμένος να είσαι μετά από 4 ώρες ξένου αντικειμένου πάνω σου υπάρχει καταπόνηση... Ίσως λιγότερο αισθητή αν είσαι γυμνασμένος αλλά υπάρχει... (Ναι πριν παχύνω ήμουν αδύνατος :P)

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη ρε παιδια αν ειναι βαρυ το warmoth...

 

Τα Warmoth σωματα μπορουν να ειναι οσο ελαφρια ή βαρια θες εσυ αφου ειναι custom parts.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου