Προς το περιεχόμενο

Ενα χαπι για τον drummer....


ignantios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγω παντως μαζι του  να παιξω δεν θα θελα (στο 3.40 υποτροπιασε,ειχε δειξει ομως δειγματα απο την αρχη)....Καταρχην θελει ενα σετ τυμπανα / προβα,δευτερον φαντασου να κανονισετε να παιξετε στην επομενη προβα ενα κομματι και να πας απροετοιμαστος.!Να τα παρει στο μικρο κρανιο του να σηκωθει επανω και να γινει μεσα στο studio μυλος η υποθεση.

Παντως φοβερο κομματι αλλα ο PAUL ΣΤΟ 3.21 ξεχασε τι τονο ειχε γραψει το κομματι.... ;D

 

 

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως μαζι του  να παιξω δεν θα θελα

 

Ανηκεις μαλλον σε μια ελαχιστη μειοψηφια...εγω θα εδινα και το δεξι μου χερι/ποδι/...οτιδηποτε ;D για να επαιζε εστω και σε ΕΝΑ κομματι μου..

 

 

 

oσο για τις καταστροφες του εβγαλαν ειδικες μπακετες και δεν τα χαλαει πλεον... ;D

 

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατσε γιατι βλεπω οτι τον ξερεις προσωπικα...και μην του πεις οτι τον σχολιασα αρνητικα.... ;D

 

 

πολυ καλο παιδι....εξαιρετο.... ;)

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το χειρότερο πράγμα μετά από έναν ντράμερ που χάνει αβέρτα χρόνους, είναι ένας ντράμερ που βαράει δίχως αύριο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι μονο που ΑΥΤΟΣ  ο ντραμμερ δεν ειναι απο αυτους .

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου