Προς το περιεχόμενο

''HELLO'' lionel richie solo ....


ignantios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

οχι οτι τρελαινομαι γι' αυτο που εγραψα....απλα θα ηθελα και την δικη σας γνωμη εαν εχετε κουραγιο να το ακουσετε.... ::)

 

 

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλη χρονια ρε μπαγασα :)..το ταιριαξες ωραια με το φωτισμο ;D ;D ;D.....αν και περιμενα να βγει και τιποτα αλλο απο πισω σου και να χορευει 8).... ωραιος ρε φιλε...μαλλον πρεπει να χτυπησω και εγω μια fender γιατι εχω μεινει πισω μου φαινεται ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλη χρονια ρε μπαγασα :)..το ταιριαξες ωραια με το φωτισμο ;D ;D ;D.....αν και περιμενα να βγει και τιποτα αλλο απο πισω σου και να χορευει 8).... ωραιος ρε φιλε...μαλλον πρεπει να χτυπησω και εγω μια fender γιατι εχω μεινει πισω μου φαινεται ;D ;D ;D

 

καλη χρονια ρε φιλε.....

κοιτα εγραψα στη λουπα της ρπ το βασικο θεμα ,η ρημαδα ομως δεν εχει πολλα sec να γραψεις οποτε πιστευω βγηκε λιγο βαρετο......εγω ετσι πιστευω .Αν μπορουσα να γραψω και κατι αλλο πισω σαν αλλαγη στο βασικο θεμα μπορει να εβγαινε καλυτερο.

 

p.s εγω σε ειχα συμβουλεψει παλιοτερα να το κανεις το βημα και να αφησεις λιγο τις μεταλοκιθαρες και θα δεις οτι στο τελος θα καταληξεις εκει.....πιστευω δλδ.Εχουν μια ιδιοτητα:με fender μπορεις να παιξεις μεταλ....και φυσικα απιστευτα καθαρα...με τις μεταλοκιθαρες δεν μπορεις να κανεις το δευτερο....imo

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

p.s εγω σε ειχα συμβουλεψει παλιοτερα να το κανεις το βημα και να αφησεις λιγο τις μεταλοκιθαρες και θα δεις οτι στο τελος θα καταληξεις εκει.....πιστευω δλδ.

 

Κοιτα...ετοιμαζομαι να αγορασω οργανο τωρα αμεσα και κοντευω να τιναξω τα μυαλλα μου στον αερα για το ποια αποφαση να παρω :P...θελω να αλλαξω λιγο απο τα μεταλοκιθαρα κατα βαθος αλλα ολο και κατι με παει πισω :-\....για να δουμε στο τελος :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ηχαρα και πολυ ωραιο παιξιμο.Τα ιδια ισχυουν και για το κλιπ του Gallagher στο διπλα.

Αξιος!

 

Ρε σεις μου κανετε πλακα?.....εγω το φοβαμαι αυτο για πολυ κραξιμο...και το περιμενω δλδ.Ευχαριστω πολυ παντως.

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτα...ετοιμαζομαι να αγορασω οργανο τωρα αμεσα και κοντευω να τιναξω τα μυαλλα μου στον αερα για το ποια αποφαση να παρω :P...θελω να αλλαξω λιγω απο τα μεταλοκιθαρα κατα βαθος αλλα ολο και κατι με παει πισω :-\....για να δουμε στο τελος :)

Να μην σε πηγαινει τιποτα πισω ...πιστευω δεν θα το μετανιωσεις....εξαλλου εχεις καβαντζα κιθαρες για να παιζεις τα βαρια.Αν και πιστευω εαν παρεις μια strat και βαλεις γκαζωμενο μαγνητη στη bridge θεση και αφησεις τους 2 αλλους μονους (εαν ειναι καλοι βεβαια) στη θεση τους θα εχεις τα παντα.Εγω ετσι κανω.

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε σεις μου κανετε πλακα?.....εγω το φοβαμαι αυτο για πολυ κραξιμο...και το περιμενω δλδ.Ευχαριστω πολυ παντως.

 

 

Ελα ρε φιλε...και η πλακα καλη ειναι ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να μην σε πηγαινει τιποτα πισω ...πιστευω δεν θα το μετανιωσεις....εξαλλου εχεις καβαντζα κιθαρες για παιζεις τα βαρια.Αν και πιστευω εαν παρεις μια strat και βαλεις γκαζωμενο μαγνητη στη bridge θεση και αφησεις τους 2 αλλους μονους (εαν ειναι καλοι βεβαια) στη θεση τους θα εχεις τα παντα.Εγω ετσι κανω.

 

 

Ασε με γιατι με ψηνεις σου λεωωωωωωωω.....αλλα μην το συνεχισουμε εδω και χαλαμε το θεματακι...θα τα πουμε με πμ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βγαλε τη μπλουζα να μασησουν και να μην πουν τιποτα. ;D ;D ;D

Περα απο πλακα ομως ειναι πολυ καλο.Ωραιες bluesy νοτες μεστο και ατμοσφαιρικο

παιξιμο.

Για τα γουστα μου τουλαχιστον τα σπας.

Φιλε kostaras75 ολα τα σπιτια πρεπει να χουν τουλαχιστον μια fender. ;D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου