Προς το περιεχόμενο

Max Strohmer Vintage guitar


Skropi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας και παλι φιλοι. Βρηκα σε ενα καταστημα μια Strohmer κιθαρα,αρχαια,και παικτικα ειναι οτι καλυτερο εχω πιασει στα χερια μου.Δεν μπορεσα να βρω πληροφοριες ομως οσο αφορα την τιμη.Κοιταξα στο google αλλα δεν υπαρχει σχεδον τιποτα.Ειναι φυσικα μασιφ ολοκληρη,με πολυ ταλαιπωημενο βερνικι(πολυ πλαια κιθαρα),με ολοισιο ομως μανικι και παικτιακ οπως ειπα τελεια,απλα επαιζα 10 φορες καλυτερα απο οτι παιζω στην δικια μου.Η τιμη γελεια,350 ευρω για μι ακιθαρα που ανμη τι αλλο ειναι ολη μασιφ και δεν τασταρει πουθενα,α,εχει και intonation που δεν νομιζω να εχει ;αλλη κιθαρα...Οποιος μπορει να μου δωσει οποιαδηποτε πληροφορια δεκτη. Αυτος που την πουλαει ειναι απλ αεμπορος και δεν ξερει τι εχει στα χεια του,σερβια ειναι το μαγαζι,εινα ισιγουρα γνησια η κιθαρα.Ειναι μεγαλη ιστορια το πως κατεληξε να πωλειτε αλλα τελος παντων,το προβληαμ μου ειναι οτι δεν εχω ουτε 300 ευρω να κανω ενα παζαρι..........(μιλαμε για κλασικη κιθαρα φυσικα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου