Προς το περιεχόμενο

the extremist


hyperpanos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γιατί με τα επεισόδια που έγιναν χθές εδώ στη Ρόδο, στην παρέλαση για την ενσωμάτωση των Δωδεκανήσων στην Ελλάδα, νιώθω κάπως  ;) :P ;D ;D ;D

The_Extremist_cover_by_hyperpanos.mp3

όχι άλλο κάρβουνο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χτυπας κατα ριπας και δε σε παιρνουμε παντα χαμπαρι.

Ωραιο κι αυτο το τεμαχιο. :)

Ναι ο άτιμος  ;D ;D ;D Είμαι ασταμάτητος  ;D ;D ;D

Σε ευχαριστώ φίλε  :)

όχι άλλο κάρβουνο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πανο καλη η προσπαθεια αλλα θα σου προτεινα να μην ποσταρεις τοσο συχνα τα κομματια :P...ανεβαζε λιγοτερα αλλα δουλεμενα καλυτερα (στο τεχνικο μερος αναφερομαι).

Παντως μπραβο που τα θυμασαι να τα παιζεις....εγω ας πουμε δεν εχω την υπομονη πλεον να καθησω να περασω τα κομματια νοτα νοτα οπως παλια....αντε κανενα εδω και εκει :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πανο καλη η προσπαθεια αλλα θα σου προτεινα να μην ποσταρεις τοσο συχνα τα κομματια :P...ανεβαζε λιγοτερα αλλα δουλεμενα καλυτερα (στο τεχνικο μερος αναφερομαι).

Παντως μπραβο που τα θυμασαι να τα παιζεις....εγω ας πουμε δεν εχω την υπομονη πλεον να καθησω να περασω τα κομματια νοτα νοτα οπως παλια....αντε κανενα εδω και εκει :P

Έχεις δίκιο ότι ανεβάζω συχνά κομμάτια και όχι τόσο καλά δουλεμένα, αλλά είναι τέτοια η χαρά μου που μπορώ και τα ψιλοκαταφέρνω να τα παίξω που δεν μπορώ να αντισταθώ  ;). Το ξέρω πολύ καλά ότι τεχνικά είμαι μέτριος, αλλά δεν είμαι επαγγελματίας, παίζω για την ευχαρίστηση μου και την δική σας βεβαίως βεβαίως  ;D ;D ;D. Πάντως πιστεύω ότι από τότε που ξαναέπιασα κιθάρα, μετά τις εγχειρίσεις στα χέρια μου, έχω ψιλοβελτιωθεί  :P. Τα θυμάμαι τα κομμάτια αφού τα ακούω τόσα χρόνια πια  ;D ;D ;D

Σε ευχαριστώ φίλε  ;)

όχι άλλο κάρβουνο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπως παντα ''σατριανοπανιζεις'' τοχεις  ομως  8)και σε καταλαβαινω  γιατι μετα απο τετοια ''μαχαιρια'' εχεις οχι μονο την καψα να παιξεις λογω αποχης αλλα αποζητας και την αυτοεπιβεβαιωση οτι πλεον μπορεις και παλι ;D

Εγω ειχα κατι παρεμφερες και ακομα τραβιεμαι.

Παντα να παιζεις ειτε τον μερμηγκα ειτε οτι σουρθει.Ειναι ψυχοθεραπεια. ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπως παντα ''σατριανοπανιζεις'' τοχεις  ομως  8)και σε καταλαβαινω  γιατι μετα απο τετοια ''μαχαιρια'' εχεις οχι μονο την καψα να παιξεις λογω αποχης αλλα αποζητας και την αυτοεπιβεβαιωση οτι πλεον μπορεις και παλι ;D

Εγω ειχα κατι παρεμφερες και ακομα τραβιεμαι.

Παντα να παιζεις ειτε τον μερμηγκα ειτε οτι σουρθει.Ειναι ψυχοθεραπεια. ;D

Κατάλαβες ακρίβως πως νιώθω  :o

Σε ευχαριστώ φίλε  :)

 

όχι άλλο κάρβουνο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου