Προς το περιεχόμενο

Νεος και ωραιος ζητα τη γνωμη μεγαλυτερων & εμπειροτερων


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα.

Λοιπον αποφασισα να ασχοληθω καπως πιο σοβαρα με τη μουσικη (γελασε κανεις?) και να παρακολουθησω καποια μαθηματα μουσικης τεχνολογιας σε καποιο ι.ε.κ. .Ποια η γνωμη σας για τα μαθηματα και τις γνωσεις που προσφερονται σε αυτα τα ινστιτουτα?Εχει καποιος εμπειριες απο καποιο απο αυτα?Μηπως μπορειτε να προτεινετε καποιο ιεκ?

Η γνωμη σας μου ειναι πολυτιμη.

Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tότε που πήγαμε στους χώρους ενός ιδιωτικού ιεκ μου άφησε πολύ θετική εντύπωση.

 

Τώρα για το πρόγραμμα σπουδών και την υλοποίησή του δε γνωρίζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περίμενε να ακούσεις και την άποψη κανενός άλλου. Μη βιάσεσαι να βγάλεις συμπεράσματα...;)

 

Αν θυμάμαι καλά, ο yameth είχε γράψει παλιότερα ένα σχετικό άρθρο.. :roll: :roll:

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα το καλυτερο που θα μπορουσα να κανω ,ειναι να βρω καποιον εμπειρο να μου διξει 5 πραγματα.Υπαρχει κανας γνωστος με στουντιο στη Χαλκιδα?Μενω Χαλκιδα.

Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα το καλυτερο που θα μπορουσα να κανω ' date='ειναι [b']να βρω καποιον εμπειρο να μου διξει 5 πραγματα[/b].Υπαρχει κανας γνωστος με στουντιο στη Χαλκιδα?Μενω Χαλκιδα.

Ευχαριστω

 

OT: πάντως με κάτι τέτοια που γράφεις, όπως και στον τίτλο του topic, θα πρέπει να προσέχεις... γιατί κυκλοφορούν διάφοροι μισάνθρωποι μπάσταρδοι εδώ μέσα που θα μπορούσαν να σε 'κατηγορήσουν' για λανθάνουσα ομοφυλοφυλία.. 8) :lol: :lol:

 

On topic: το συμπέρασμα στο οποίο καταλήγεις μου φαίνεται πιο σωστό... εν πάσει περιπτώσει μην πας σε σχολή την οποία δεν σου έχει συστήσει κάποιος άνθρωπος του χώρου τον οποίο να έχεις σε υπόληψη.... και κυρίως δεν αφορά τη σχολη αλλά τους καθηγητές. :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου