Προς το περιεχόμενο

Αποχώρηση


Flipper

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Καταγγέλλω τον Fleameil για απρεπέστατη συμπεριφορά.

 

Περιμένω την συγνώμη του ή την επέμβαση των mods.

 

Αν ήταν να ζητάμε συγνώμη εσύ θα έπρεπε ακόμη να γράφεις!

 

Όποιος θέλει να φύγει να φύγει. Αν θέλει να το κάνει θέμα δεν θέλει να φύγει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 72
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

¶ντε εσύ sakis είσουν τρόμπας από την αρχή' date='[/quote']

 

Αποκαλείς ΤΡΟΜΠΑ ένα νέο και ευγενικό παιδί που πρωτομπαίνει στον χώρο των PCs και που έρχεται με συγκεκριμένες ερωτήσεις και απορίες, προσδοκώντας σαφείς απαντήσεις από έμπειρους του χώρου;;;

 

Σιγά θα κλάψω!

 

Δεν σου ζήτησα βιογραφικό!

 

 

Είσαι πραγματικά αγενέστατος και απαιτώ να μου ζητήσεις συγνώμη και για το ότι με εξύβρισες δημόσια και για τους κώλους που μου έδειξες πρωί πρωί!!! Προς τα πού πάει ρε σεις αυτό το site ;;; Ένας υπεύθυνος από το νόμο δεν υπάρχει ;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε γλυκά μου όλα.....Μια virtual παρέα είμαστε...Όποιος τσαντίζεται την κάνει...Όπως και στην πραγματικότητα.....

 

Τώρα να μυξοκλαίμε και να παρηγορούμαστε και να κατακρίνουμε και να ανακοινώνουμε την αποχώρηση μας κάτι σε big brother μου θυμίζει στην εποχή της ακμής του.....

 

Και αν αυτοί που θέλουν να φύγουν δεν έχουν πάρει χρήσιμες πληροφόριες και δεν έχουν οφεληθεί απο το noiz....Στο καλό.....

 

Προσωπικά το noiz μου έχει φάνει τρελά χρήσιμο και κάτι στιγμές που γενικά μ@λ@κιζόμ@στε (βλ. thread με ζαμπέτα και γεμιστά....) μόνο λογικό μου φαίνεται...(για αυτό υπάρχει και η κατηγορία "περι ανέμων και υδατων")..

 

Φιλικά Nemooo

 

ps: Ρε παίδες μετά απο τόσα μπανάκια και διακόπες και ωραίες παρουσίες να σας περιτρυιγιρίζουν....Συνεχίζεται να τσακώνεσται...Αχχχχ

Time is just a fraction of the sine.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είσαι πραγματικά αγενέστατος και απαιτώ να μου ζητήσεις συγνώμη και για το ότι με εξύβρισες δημόσια και για τους κώλους που μου έδειξες πρωί πρωί!!! Προς τα πού πάει ρε σεις αυτό το site ;;; Ένας υπεύθυνος από το νόμο δεν υπάρχει ;;;

 

ΠΟιον νόμο....? Αχχ....Ας συγκεντρωθούμε τώρα που ανοίγουν τα σχολεία.....

Time is just a fraction of the sine.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένας υπεύθυνος από το νόμο δεν υπάρχει ;;;

 

Βρε άντε ούστ, που θα μας απειλήσεις τώρα και νομικά. Σήκω και φύγε διότι όσο περνάει η ώρα, τόσο περισσότερα "φυντάνια" θα ξυπνάνε.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τωρα πλακα μας κανεις? 8O

 

να ηταν ΜΟΝΟ ενα καλά θα ηταν

 

δες εδω μια ανθολογηση

 

http://www.noiz.gr/modules.php?name=Forums&file=search&search_author=Flipper

 

Ο menelaos ήταν συγκεκριμένος και μίλησε για ένα συγκεκριμένο Thread. Εξακολουθώ να περιμένω συγκεκριμένη απάντηση και όχι ανθολογία - αοριστολογία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Menelaos' date=' ποιο είναι το συγκεκριμένο Thread στο οποίο αναφέρεσαι; Θα θέλαμε να το διαβάσουμε κι εμείς, για να έχουμε προσωπική άποψη επί του Θέματος.[/quote']

 

http://www.noiz.gr/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=4923&postdays=0&postorder=asc&start=0

 

This is the best one ;)

 

Ελα, σου το postαρα και πριν αλλά προφανώς δεν πρόλαβες να το δεις με τόσα replies :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Menelaos' date=' ποιο είναι το συγκεκριμένο Thread στο οποίο αναφέρεσαι; Θα θέλαμε να το διαβάσουμε κι εμείς, για να έχουμε προσωπική άποψη επί του Θέματος.[/quote']

 

http://www.noiz.gr/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=4923&postdays=0&postorder=asc&start=0

 

This is the best one ;)

 

Ελα, σου το postαρα και πριν αλλά προφανώς δεν πρόλαβες να το δεις με τόσα replies :)

 

Sorry, αλλά, γέλασα πάρα πολύ. Όχι με τον Flipper και τις απαντήσεις του, αλλά, με την αξία που έδωσες σε ένα Θέμα που έχει να κάνει με .... τις ηλεκτρικές σκάλες στο Μετρό !!!!!!!!! Από αυτό το Θέμα κρίνεις εσύ τον Flipper και τον οποιονδήποτε Flipper ως μουσικό; Είμαστε σε μουσικό site ή μήπως έχω μπει sto site του Notos Galleries; Sorry και πάλι, αλλά, στο noiz δεν μπαίνω για να μιλήσω για τις ηλεκτρικές σκάλες του Metro, ούτε και για τα ηλεκτρικά πιστολάκια, τα βαμμένα νύχια κλπ κλπ... Είναι άλλος ο σκοπός μου, εντελώς διαφορετικός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από αυτό το Θέμα κρίνεις εσύ τον Flipper και τον οποιονδήποτε Flipper ως μουσικό; Είμαστε σε μουσικό site ή μήπως έχω μπει sto site του Notos Galleries;

 

Ρε μεγάλε, δηλαδή όταν κάποιος είναι καλός μουσικός αλλά μαλάκας άνθρωπος τι γίνεται; Θα καθόμαστε να μας προσβάλλει, να μας υποτιμάει και να φέρεται όπως του καπνίσει;

 

Αυτό ήταν ο Flipper μεγάλε, ένας μαλάκας και μισός που είχε τσακωθεί με το μισό forum και το άλλο μισό απλά τον αντιπαθούσε. Αυτό είναι το κατάλληλο άτομο για να σου δώσει πληροφορίες κατά τη γνώμη σου;

 

Α, και είσαι εδώ πολύ λίγο καιρό προκειμένου να αξιολογήσεις το forum και τα μέλη του! Αν κατακρίνεις κάτι, πρέπει πρώτα να το ξέρεις. Και βέβαια, όλα σου τα ερωτήματα μέχρι τώρα απαντήθηκαν αν θυμάμαι καλά. Τι ζόρι τραβάς λοιπόν;

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από αυτό το Θέμα κρίνεις εσύ τον Flipper και τον οποιονδήποτε Flipper ως μουσικό; Είμαστε σε μουσικό site ή μήπως έχω μπει sto site του Notos Galleries;

 

Ρε μεγάλε' date=' δηλαδή όταν κάποιος είναι καλός μουσικός αλλά μαλάκας άνθρωπος τι γίνεται; Θα καθόμαστε να μας προσβάλλει, να μας υποτιμάει και να φέρεται όπως του καπνίσει;

 

Αυτό ήταν ο Flipper μεγάλε, ένας μαλάκας και μισός που είχε τσακωθεί με το μισό forum και το άλλο μισό απλά τον αντιπαθούσε. Αυτό είναι το κατάλληλο άτομο για να σου δώσει πληροφορίες κατά τη γνώμη σου;

 

Α, και είσαι εδώ πολύ λίγο καιρό προκειμένου να αξιολογήσεις το forum και τα μέλη του! Αν κατακρίνεις κάτι, πρέπει πρώτα να το ξέρεις. Και βέβαια, όλα σου τα ερωτήματα μέχρι τώρα απαντήθηκαν αν θυμάμαι καλά. Τι ζόρι τραβάς λοιπόν;[/quote']

 

 

Δεν γουστάρω να μου απαντούν ημιμαθείς και ξερόλες και αοριστολόγοι σαν τον Wow! και να γεμίζουν τα Τhreads που ανεβάζω με παντελώς άσχετες πληροφορίες.

Θέτω συγκεκριμένες ερωτήσεις και όποιος γουστάρει δίνει συγκεκριμένες απαντήσεις. Όποιος δεν γουστάρει, ας ασχοληθεί με κάτι άλλο, εκτός από το να ποστάρει δίνοντας άσχετες στο εκάστοτε Θέμα απαντήσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου