Προς το περιεχόμενο

bullet squier


Προτεινόμενες αναρτήσεις

μπορείς να δώσεις λίνκ?

να δούμε και καμια τιμή αν είναι εφικτό?

κανας φεντεράκιας ρε παιδιά να μας διαφωτίζει για μαγνήτες?

αυτοί τί λένε? http://www.thomann.de/gr/fender_vintage_hot_noiseless_pickupset.htm

 

ειναι διπλοι σε μεγεθος μονου αλλα εχουν ενa σκασιμο παραπανω απο κανονηκο 2πλο.κοιτα.οι μονοι ειναι μονοι και οι διπλοι ειναι διπλοι.αν θελεις στρατηλα και οχι πολυ-πολυ ευελικτο σετ οπως πολοι θελουν παρε μονους

papa don't take no mess!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 111
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

οχι όχι..δεν θέλω 2πλούς. Διπλούς έχει η βασική μου κιθάρα και δεν την αλλάζω με τίποτα..Ψάχνω να πειραματιστώ απλά με μια φτηνή στρατ που έτυχε να παίξω και να μου αρέσει το playability της. Αν μπορώ να την αναβαθμίσω σταδιακά, κλειδιά, μαγνήτες ηλεκτρονικά έχει καλώς. Θα έπαιρνα κατευθείαν την classic vibe που είναι έτοιμη κιθάρα, αλλά την δοκιμασα και δεν με τρέλανε + έχω πάθει ζημιά με το σιέλ της φτηνιάρας... ;D ;D

www.thedamnationproject.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι όχι..δεν θέλω 2πλούς. Διπλούς έχει η βασική μου κιθάρα και δεν την αλλάζω με τίποτα..Ψάχνω να πειραματιστώ απλά με μια φτηνή στρατ που έτυχε να παίξω και να μου αρέσει το playability της. Αν μπορώ να την αναβαθμίσω σταδιακά, κλειδιά, μαγνήτες ηλεκτρονικά έχει καλώς. Θα έπαιρνα κατευθείαν την classic vibe που είναι έτοιμη κιθάρα, αλλά την δοκιμασα και δεν με τρέλανε + έχω πάθει ζημιά με το σιέλ της φτηνιάρας... ;D ;D

 

παρε links να'χεις οταν θες

τα φτηνοτερα cts εκπρωτης λεει οτι δε στελνει αλλα στηλε του mail εχει εξοδα αποστολης μολις 6$.βαλε 500κ ειναι λιγο πιο πριμα.τα βρισκω καλητερα

http://www.ebay.com/itm/CTS-Short-Shaft-500K-Guitar-Potentiometer-Pot-/140448870699?pt=Guitar_Accessories&hash=item20b367b12b

 

αυτα τα

εχω 3 χρονια και ακομη θα πανε πολυ

http://www.eyguitarmusic.com/Wilkinson-E-Z-LOK6INLINEChromeClassic-oval-F-style-vitage-button-with-sealed-housing-and-45-degree-fixing-tag_p_805.html

 

 

 

papa don't take no mess!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε ναι κάπως έτσι..στη φτήνια να πούμε να φτιάξουμε ένα κιθαρόνι με 250 γιούρια και είμαστε οκ. Οχι τίποτε άλλο, μόλις αποφασίσαμε να βάλουμε γάμους και πανυγύρια μπροστά και αντί για κουφέτα στο γάμο θα μοιράζουμε....πένες.... ??? ???

www.thedamnationproject.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε ναι κάπως έτσι..στη φτήνια να πούμε να φτιάξουμε ένα κιθαρόνι με 250 γιούρια και είμαστε οκ. Οχι τίποτε άλλο, μόλις αποφασίσαμε να βάλουμε γάμους και πανυγύρια μπροστά και αντί για κουφέτα στο γάμο θα μοιράζουμε....πένες.... ??? ???

Αυτά είναι ευχάριστα!!! Άντε με το καλό!!!  :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πες την πεθερα να σε παρει ενα δωρο γαμπριατικο  ;D

 

Μάμησέ τα...είμαστε και οι 2 μουρλοί με τα χόμπι μας και δεν ξέρω ποιος που και πότε θα ασχοληθεί με τα  του γάμου..ανάμεσα σε αναζήτηση για μαγνήτες, κοιτάω και κανα σάιτ για...κουφέτα...ρε πως χάλασα έτσι....να στε καλά παιδιά...αν κατα τύχη περνάει κάποιος απο Λήμνο του χρόνου το καλοκαίρι είναι ευπρόσδεκτος...

www.thedamnationproject.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε ναι κάπως έτσι..στη φτήνια να πούμε να φτιάξουμε ένα κιθαρόνι με 250 γιούρια και είμαστε οκ. Οχι τίποτε άλλο, μόλις αποφασίσαμε να βάλουμε γάμους και πανυγύρια μπροστά και αντί για κουφέτα στο γάμο θα μοιράζουμε....πένες.... ??? ???

 

Λίστα Γάμου στου Θωμά και καθάρισες....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχαχα

ναι!!!! πολύ θα το ήθελα αλλά η νύφη θα το προτιμούσε σε κατάστημα καταδυτικών ειδών...απο το θωμά αντε να αντικαταστούσε τη σκευρωμένη της Alambra flamenco...κλαψ....

www.thedamnationproject.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου