Προς το περιεχόμενο

Ελληνικά κομμάτια για κιθάρα


mad_nassos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το Μάλλον του Ζακ Στεφάνου:

 

 

 

//mods αν δεν είναι σε καλό σημείο το thread, μετακινήστε με αναλόγως (και ειδοποιήστε)  ::)

🌴 Hakuna Matata 🌴

🙊🙉🙈 μπορείτε να στηρίζετε μέσω του Patreon.com στο /NassosConqueso

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 6 μήνες αργότερα...

Μετά από τόσο καιρό αποχή, είπα να συνεχίσω στις διακοπές μου με το "Δείξε μου τον τρόπο" του Ζακ Στεφάνου...

 

🌴 Hakuna Matata 🌴

🙊🙉🙈 μπορείτε να στηρίζετε μέσω του Patreon.com στο /NassosConqueso

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Ένα λίγο βιαστικό βιντεάκι, μιας και έγινε σε παραλία...

 

Ο Πυροσβεστήρας του Λεωνίδα Μπαλάφα

 

🌴 Hakuna Matata 🌴

🙊🙉🙈 μπορείτε να στηρίζετε μέσω του Patreon.com στο /NassosConqueso

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες αργότερα...

Βρήκα λίγο χρόνο σήμερα και είπα να κάνω ένα ακόμη βιντεάκι επιτέλους...

 

🌴 Hakuna Matata 🌴

🙊🙉🙈 μπορείτε να στηρίζετε μέσω του Patreon.com στο /NassosConqueso

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...

Καλησπέρα παιδιά!

 

Δυστυχώς εδώ και καμιά 10αριά μέρες βρέθηκα στη δυσάρεστη θέση να πάρει φωτιά το σπίτι, με αποτέλεσμα, εκτός από την ανακαίνιση που χρειάζονται 4 δωμάτια, να καταστραφούν τελείως SLR φωτογραφικές και φακοί, MacBook Pro, audio recorder, ακουστικά, κιθάρες, φυσαρμόνικες, ρούχα παραστάσεων, ενισχυτές, stands, μεγάλο μέρος βιβλιογραφίας (βιβλία κιθάρας, σύνθεσης, αρμονίας, κτλ), υπολογιστής, εξωτερικοί σκληροί, και πολλά άλλα....  :'(

 

Δυστυχώς μέσα σ'αυτά χάθηκαν και διάφορες δουλειές μου, όπως όλη η φωτογράφηση του Larry Goldings, Peter Bernstein, Bill Stewart (ήμουν φωτογράφος και του live στο gazARTE και αποκλειστικός φωτογράφος των 2 masterclass που ακολούθησαν στο guitarfor και στο Χυτήριο), καθώς και βίντεο που ετοίμαζα να ανεβάσω στο YouTube και εδώ στο NOIZ.

 

Αν κάποιος εκτιμά τη δουλειά που έχω κάνει και θέλει να βοηθήσει με κάποια δωρεά, έστω και 2€, θα ήμουν ευγνώμων!  :-[

 

Λόγω του τρεξίματος, μόλις που πρόλαβα να φτιάξω στο Paypal ένα donation, ελπίζω να λειτουργεί.

Αν ενδιαφέρεται κανείς το link είναι αυτό: https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=LP3GH5G26AJQE

 

Αν βρω το χρόνο ίσως φτιάξω λογαριασμό και σε κανένα fundraising site...

 

Ευχαριστώ!

 

ΥΓ: Αν κάποιος mod πιστεύει ότι μπορεί να μπει και κάπου αλλού, παρακαλώ ας το προωθήσει, εγώ θα το βάλω και στα υπόλοιπα threads που έχω ανοίξει

🌴 Hakuna Matata 🌴

🙊🙉🙈 μπορείτε να στηρίζετε μέσω του Patreon.com στο /NassosConqueso

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Νάσο,

 

Έχω μείνει άφωνος! :(

 

Πολύ κρίμα.

 

Καταρχήν ελπίζω να είστε όλοι καλά! Η υγεία έρχεται πρώτη! Από 'κει και πέρα έστειλα μερικά ευρώ και μακάρι να μπορέσω και άλλα σε λίγες μέρες!

 

Να πάνε όλα καλά εύχομαι και σύντομα να ανακτήσεις τα χαμένα! :)

 

Και..

 

BUMP!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νάσο,

 

Έχω μείνει άφωνος! :(

 

Πολύ κρίμα.

 

Καταρχήν ελπίζω να είστε όλοι καλά! Η υγεία έρχεται πρώτη! Από 'κει και πέρα έστειλα μερικά ευρώ και μακάρι να μπορέσω και άλλα σε λίγες μέρες!

 

Να πάνε όλα καλά εύχομαι και σύντομα να ανακτήσεις τα χαμένα! :)

 

Και..

 

BUMP!

 

Ευχαριστώ πολύ, γενναιόδωρη κίνηση!  :)

 

Καλά είμαστε, η κοπέλα μου έχει κάψει το πόδι της βέβαια και έχει φύγει δέρμα απ' τη γάμπα... Και έχει πριστεί κιόλας μετά από τόσες μέρες γιατί τρέχει σε αρκετές δουλειές (παραστάσεις, γυρίσματα, κτλ), ελπίζω όμως όλα να πάνε καλά τώρα, με αντιβιώσεις φυσικά κτλ κτλ...

 

Ευχαριστώ και πάλι!

🌴 Hakuna Matata 🌴

🙊🙉🙈 μπορείτε να στηρίζετε μέσω του Patreon.com στο /NassosConqueso

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου