Προς το περιεχόμενο

Tender Surrender (ολίγον)


holyjoy

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απο το πρωι μελεταω το Tender Surrender που μου έβαλε στο μυαλο ο Σταθης, δεν το εχω ξανα παιξει βέβαια και θέλει πιο πολλή μελέτη  ;). εδω ενα πρώτο take στα γρήγορα του πρωτου μερους .  ::)

 

https://www.box.com/s/03qg63jx74ib2wi70j6f

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για ολίγον μια χαρά σε βρίσκω πληροφοριακά τον επιλογέα τον έχει στη μέση ο Βάης

 

Μου άρεσε το "ολίγον".  :)

Άντε, περιμένουμε κάποια στιγμή και το όλον!  ;)

 

άντε περιμένουμε ειδικά το σόλο που τα σπάει

Flying High Again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φυσικα και ηταν καταπληκτικο και φανηκε και απο το αλλο οτι εισαι παίχτουρας...κατι με χαλασε λιγο στον ηχο...μηπως εχει παραπανω delay?

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενίκα ό,τι και να γράψω μόνος μου δεν έχει και πολύ καλό ήχο , καημός  :'(

Δεν πειραζει εσυ ξερεις να παιζεις...τον ηχο θα στον φτιαχνουν αλλοι!!! ;D

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για ολίγον μια χαρά σε βρίσκω πληροφοριακά τον επιλογέα τον έχει στη μέση ο Βάης

Σε ένα βίντεο που είδα φαίνεται να έχει τον επιλογέα στο neck μαγνήτη. (Δεν ποστάρω το βίντεο για να μη χαλάσω το thread.  ;) )

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο το πρωι μελεταω το Tender Surrender που μου έβαλε στο μυαλο ο Σταθης

;D ;D χεχεχε εβαλα ωραια διαολια ομως....

Αυτο το κομματι ηταν η αφορμη να κατσω να ασχοληθω πολυ με την ηλεκτρικη κιθαρα και ταυτοχρονα ο λογος που απογοητευτηκα πληρως,διαπιστώνοντας πως το να εισαι αυτοδίδακτος δεν αρκει!!

 

Ωραιος,οσο εχεις ορεξη συνεχισε!  ;)

 

μηπως εχει παραπανω delay?

 

Το εισαγωγικο μερος του original κομματιου(πριν την εντολη παραμορφωση) εχει κ αυτο αρκετο delay

 

Παντως πιστευω holyjoy αφου εχεις αφιερωσει τοσα χρονια(δεν το γνωριζω αλλα ειναι προφανες) ετσι ωστε να φτασεις σε σημειο σωστης τεχνικης καταρτισης,αξιζει να κατσεις και λιγο καιρο να ασχοληθεις με το να φιαχνεις ηχο,το αποτελεσμα θα σε ικανοποιει,ειδικά οταν νιωσεις το συναίσθημα οτι έχεις τον ήχο σου.Νταξ δεν ειναι και σα να γ___ς αλλα ειναι ωραίο  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλοι το κομμάτι αναβαθμίστηκε 2,3 μέρος  ;D  ακουστε το στην ίδια διευθυνση θα το βάζω (μην γεμίζω και το noiz με τις σαχλαμάρες μου  :-*), τα σολακια απο ήχο είναι χύμα ακόμα μετά θα δω μηπως το φτιάξει κάποιος που θα επισκεφτώ  ;D

 

 

Στάθη εδώ έχω ήχο, να ηχογραφήσω σωστά δεν γνωρίζω  ;) για αυτο παω σε φίλο όποτε μπορεί  ::)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου