Προς το περιεχόμενο

Phil Keaggy. Θα κόψω το κο@οδάχτυλο μου να παίζω έτσι.


sotiroubas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τι κάνει αυτός ο τσίφτης? πόσα θέλει να μας τρελάνει?Καταπληκτικός ήχος!!καταπληκτικό παίξιμο!!!η''Olson'' πολύ ωραία κιθάρα!!!δηλαδή εαν δεν του έλειπε ο μέσος(δάχτυλος) τι θα έπαιζε???Loopsssss.....!!! Λέγεται ότι κάποτε ρώτησαν τον Jimi Hendrix πως αισθάνεται που είναι ο καλύτερος κιθαρίστας στον κόσμο,κι αυτός απάντησε,δεν ξέρω ρωτήστε τον Phil

Keaggy...Mεγαλ.Βίντεο...

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λέγεται ότι κάποτε ρώτησαν τον Jimi Hendrix πως αισθάνεται που είναι ο καλύτερος κιθαρίστας στον κόσμο,κι αυτός απάντησε,δεν ξέρω ρωτήστε τον Phil Keaggy

 

Tελικα για ποσους το εχει πει αυτο ο Χεντριξ? Εγω βασικα ηξερα για τον Ρορυ και η φημη(?) οτι το εχει πει και για τον Χιωτη
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεγάλος παικταράς....με πολλά χρόνια εμπειρίας. Λίγο έχει κόλλημα με τα χριστιανικά αλλά τι να κάνουμε κανείς δεν είναι τέλειος  ;D

Το πρώτο του που είχα ακούσει είναι με την Muriel Anderson από κάποιο guitar night, πολύ πιο μελωδικό βέβαια και μου είχε κάνει εντύπωση

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι κάνει αυτός ο τσίφτης? πόσα θέλει να μας τρελάνει?Καταπληκτικός ήχος!!καταπληκτικό παίξιμο!!!η''Olson'' πολύ ωραία κιθάρα!!!δηλαδή εαν δεν του έλειπε ο μέσος(δάχτυλος) τι θα έπαιζε???Loopsssss.....!!! Λέγεται ότι κάποτε ρώτησαν τον Jimi Hendrix πως αισθάνεται που είναι ο καλύτερος κιθαρίστας στον κόσμο,κι αυτός απάντησε,δεν ξέρω ρωτήστε τον Phil

Keaggy...Mεγαλ.Βίντεο...

 

 

:o :o :o

Απλά ΜΑΓΕΙΑ!!!!

 

Επίσης φωνάρα! Μου έδωσε την εντύπωση ότι τραγουδούσε κάποιος 20χρονος, πολύ νεανική χροιά.

threadender

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε περίπτωση που δεν το γνωρίζετε, ο εν λόγω έπαιζε στους Glass Harp, των οποίων είμαι ευτυχής ιδοκτήτης 3 καταπληκτικών άλμπουμ. Δεν γνωρίζω τη δισκογραφία του(ς) αλλά ό τύπος από μικρός ήταν master. ;)

 

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου