Προς το περιεχόμενο

Now Vs Now


THEOD

Προτεινόμενες αναρτήσεις

οντως παρα πολυ καλο! τι τρελος ρυθμος ειναι αυτος? πολυ καλο....

μονο το moog σε κατι φασεις φαλτσαρει στις 2φωνιες.....α...και το σημειο του μπασιστα θα το προτιμουσα σαν σολο μπασο. τα ταγγατουνγκα τι τα θελε?

www.facebook.com/BlackBodyRadiationAthens

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μονο το moog σε κατι φασεις φαλτσαρει στις 2φωνιες.....α...και το σημειο του μπασιστα θα το προτιμουσα σαν σολο μπασο. τα ταγγατουνγκα τι τα θελε?

Μόνο στην Ελλάδα θα μπορούσαμε να μπούμε στην διαδικασία να κρίνουμε μουσικούς όπως ο jason lindner και ο Παναγιώτης Ανδρέου...

Αλλά ότι φαλτσάρει ο Lindner. :o :o :o...Τι να πώ...

Όσο για τα "ταγατουνγκα"

Τα "ταγατουνγκα" είναι ένα είδος ρυθμικής αγωγής που ονομάζεται σύστημα Konnakol...

Ο Παναγιώτης ο Ανδρέου μάλιστα κάνει σεμινάρια όπου διδάσκει την συγκεκριμένη ρυθμική αγωγή και ήμουνα αρκετά τυχερός να έχω παρακολουθήσει,απίστευτος δάσκαλος,απίστευτος μπασίστας,φοβερός τύπος....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο στην Ελλάδα θα μπορούσαμε να μπούμε στην διαδικασία να κρίνουμε μουσικούς όπως ο jason lindner και ο Παναγιώτης Ανδρέου...

Γιατι, απαγορευεται? Ή οι συγκεκριμενοι μουσικοι ειναι υπερανω κριτικης για λογους που δεν μπορουμε να καταλαβουμε ή δεν ξερουμε? 

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι, απαγορευεται? Ή οι συγκεκριμενοι μουσικοι ειναι υπερανω κριτικης για λογους που δεν μπορουμε να καταλαβουμε ή δεν ξερουμε?  

Κανένας δεν είναι υπεράνω κριτικής.

Όχι έτσι όμως.Σαν τι κρίνω?Ο φίλος που σχολίασε δεν ήξερε τι είναι το Konnakol,ταγατούνγκα,πως λοιπόν κρίνει κάτι το οποίο αγνοεί?

Επίσης τα out και τα tensions του Lindner τα χαρακτήρισε ως φάλτσο,μην ανοιξουμε τώρα συζήτηση για το τι είναι το φάλτσο παρακαλώ ούτε για το αν πρέπει να κρίνουμε ή όχι.Η ουσία του post μου δεν ήταν αυτή αλλά το τι είναι τα 2 πράγματα που ανέφερε ο φίλος...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο σολο του μπασιστα ολοι μιλανε, ακομα και ο ιδιος  ;D Σιγουρα προκειται για παιχταραδες. Στο κομματι του μπασου, απο τη μια το "μιλητο" αισθανθηκα να ξεπερναει τα ορια της αισθητικης μου, κατι με χαλασε. Απο την αλλη βεβαια, δε βαρεθηκα να περιμενω να δω που το παει ο ποιητης, ισως αυτος να ηταν ο σκοπος.

 

Να πω και την εξυπναδα μου, στο τεχνικο κομματι δεν ειδα κατι τοσο ξεχωριστο που δεν εχει κανει πχ ο Wooten, ωστε να "βαπτιστει" ως καποια ξεχωριστη-νεα τεχνικη. Πολυ πιθανο να κανω λαθος.

 

Ολο το κομματι μετα το σολο του μπασιστα παντως, τα εσπασε ασχημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου