Προς το περιεχόμενο

Ακουστικα για ηχογραφηση γυρω στα 150 ευρω


Γιωργος Χατζ.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημερα!

Ηταν να παραγγειλω τα Beyerdynamic DT 770 PRO αλλα ειπα να ανοιξω ενα θεμα να μου πειτε τι ακουστικα σε αυτη την κατηγορια τιμης εχετε δοκιμασει.

Εκτως απο σωστο ηχο θελω να ειναι και ξεκουραστα.

 

Τι λετε; Να παρω τα Βeyerdynamic ή υπαρχουν καλυτερα σε αυτα τα χρηματα;

 

Καπου ειδα οτι χρειαζονται και προενισχυτη για να παιξουν σωστα. Ισχυει αυτο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Exω τα beyerdynamic εδω και λίγο καιρό. Ειμαι παρα πολύ ευχαριστημένος. Δεν χρειάζονται προενισχυτή φυσικά. Ποια καρτα ηχου εχεις?

 

Εγω πηρα την εκδοση των 80 ohm και οχι αυτη των 250.  Οδηγούνται πιο ευκολα και είναι πιο δυνατα απο τα δευτερα (δεν τα εχω δοκιμάσει, έτσι λεει η φυσική). Ειναι ανετοτατα στο αυτι.

 

Ημουν αναμεσα σε αυτα και στα akg 271 kai διαλεξα αυτα γιατι είναι πιο ομορφα κατα τη γνωμη μου.

MUSIC IS MAGIC

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει δοκιμασει κανεις και τα 2 ακουστικα; Σε σχεση με τα Audio Technica ATH-M50 τι εχετε να πειτε; Εμφανισιακα μ αρεσουν τα beyerdynamic αλλα δεν παιζει κ τοσο ρολο αυτο.. βεβαια αν οι διαφορες ειναι παρα πολυ μικρες θα προτιμησω τα beyerdynamic.. αν ομως με τα ιδια λεφτα μπορω να παρω κατι καλυτερο τοτε θα προτιμησω το καλυτερο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου