Προς το περιεχόμενο

Novation Bass Station II review


Προτεινόμενες αναρτήσεις

@Marathon, αν εννοεις με το "κάτι δικό σου" δικη μου μουσικη, μπορει και να περιμενεις και πιο πολυ απο 3 χρονια. Μπορει να περιμενεις και αδικα.

Γι αυτό είμαι σίγουρος... ;D

 

Απ'την αλλη, ποστ/γνωμες απο μηχανηματα που εχουμε (σαν το δικο σου δηλαδη που μας εδειξες πριν) εχουμε γραψει ολοι απειρα.

εσύ δεν έχεις γράψει ποτέ....Είπαμε άλλο είναι να δείχνεις στο χρήστη παράδειγμα που έχεις κάνει ΕΣΥ ο ίδιος, σε πραγματικό περιβάλλον και συνθήκες...και άλλο να το κάνει ο Κουτσομούρας ;D ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 32
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

εμενα θα μου αρεσε να κανω review δικα μου αλλα που να τα βρω ολα αυτα τα όργανα?

Έχω ένα τέτοιο

http://astronautapinguim.blogspot.gr/2012/02/roland-ep-30-electronic-piano-english.html

που έχει περισσέψει από τα 80's...έλα να στο δώσω να κάνεις review ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ερχεσαι να το φερεις απο εδω να το κανουμε μαζι να κρατας και την καμερα γιατι μου εσπασε ο τριποδας, επεσε κατω γιατι δεν την ειχα στηριξει καλα, δεν εχω χρημα αυτη τη στιγμη να παρω αλλον και η καμερα εκλεινε απο την οθονη και τωρα κλεινει μονο απο το κουμπι.

 

Επισης πως θελεις να το προπαγανδήσω? Αρνητικά η θετικά?. Κανω τα παντα για το χρήμα, εχω εμπειρία στις πωλήσεις και στην προώθηση προϊοντων αναλογα με την πολιτική που μου επιβάλλεται, δημιουργώ την κεντριση της προσοχής, προσελκύω το ενδιαφέρον, προκαλώ την επιθυμία του πελάτη ή το θάβω αντιστοιχα, προωθώ οποιο θέλεις να φύγει π.χ. γιατι εχεις στοκ.

Και παντα φροντίζω όλα να γινονται με στόχο ο πελάτης να ξανάρθει.

 

Αν με είχε π.χ. ο Χναράκης στο Staff του θα είχε ξεπουλήσει σε ενα μηνα τα πάντα, ακόμα και τον εξοπλισμό που δεν κατέχω, και θα εφευγε στην Βραζιλία για μόνιμες διακοπές. λολ

 

 

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ερχεσαι να το φερεις απο εδω να το κανουμε μαζι

Εάν ήταν να το φέρω από εκεί...θα το πήγαινα στον Κουτσομούρα του Waterfall που μαζεύει τις αντίκες ;D ;D

...άσε που θα χάσουμε το χρόνο μας...ακούγεται απαίσια για τα σημερινά αυτιά ;)

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εάν ήταν να το φέρω από εκεί...θα το πήγαινα στον Κουτσομούρα του Waterfall που μαζεύει τις αντίκες ;D ;D

...άσε που θα χάσουμε το χρόνο μας...ακούγεται απαίσια για τα σημερινά αυτιά ;)

 

Δεν είναι τίποτα. Ενα phaser και ενα καλό overdrive θέλει, και ειναι κομπλε ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@bloody_sunday, ΔΕΝ ΕΧΩ το Bass Station ΙΙ για να του κανω review. Κατσε λοιπον στα αυγα σου και αρκεσου στο review που εκανε ο τυπας στο βιντεο. Το οτι μπορεις να βρεις το παραπανω βιντεο και μονος σου δεν μας ενδιαφερει. Σταματα να τρολαρεις και αν γουσταρεις να κανεις εσυ ενα 20λεπτο videoreview, καν'το.

 

...όπως καλή ώρα εσύ ;D (μην ανησυχείς - το ποιος τρολάρει έχει ήδη καταγραφεί στα πρακτικά εδώ και πολύ καιρό). Σας αφήνω, πάω να ξοδέψω τρία ολόκληρα δευτερόλεπτα από τον χρόνο μου για να ποστάρω ένα "review" μιας Fender Mustang Modern Player.  :D

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου