Προς το περιεχόμενο

Novation Bass Station II review


Προτεινόμενες αναρτήσεις

εντάξει, εδω που τα λεμε ο καθενας με το google μπορει να βρει οτιδήποτε για οποιαδήποτε απορία, όργανο, θεωρητικο εκπαιδευτικό μουσικό θέμα, μουσικο software κλπ. Ιδιαιτερα αμα ξερει και καλά αγγλικά ή και άλλες γλώσσες.

 

Το ιδιο και στο youtube.

 

Εγω δεν το βρισκω κακο να αναδημοσιεύεται ένα review, π.χ. και εγω εχω ψαξει και εχω δει πολλά reviews για πληκτροφόρα που με ενδιαφέρουν, αλλα τον συγκεκριμενο τυπο δεν τον ηξερα, ειδα τα post του waterfall και τον ειδα, αυτον τον γιαπωνεζο κινέζο και σιγουρα δεν εχασα. Να μια χρησιμότητα.

 

Δηλαδή πιστεύω οτι μπορεί να συνυπάρξει η αναδημοσίευση ενος review με την δημιουργία ενος review απο ενα μελος. Εχει την χρησιμοτητα της η αναδημοσίευση.

 

Αλλα και σίγουρα ειναι πιο θεμιτο για την κοινότητα μας τα  ιδια τα μελη να κανουν review των οργανων τους ειτε οπτικοακουστικά είτε και γραπτά.

 

Ο λαος το θέλει, αρκει να γινεται και με γνώμονα τους κανόνες του forum.

 

Αλλά..... γιατι τσακώνεστε ρε παιδια? Για πλάκα το κανετε επειδή είστε φίλοι?

Δεν ειπαμε να αγαπαμε ο ενας τον αλλο?

 

 

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 32
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ποιος "τσακώνεται"? Απλά θαυμάζουμε τους μικρούς (ή και όχι τόσο μικρούς) καθημερινούς αυτοβασανισμούς του καθενός. Θέλει κάποιος να κουβεντιάσει για ένα συνθ, μια κιθάρα ή οτιδήποτε άλλο? Όπως γίνεται τόσες φορές κάθε μέρα, ας ανοίξει ένα θεματάκι και ας βάλει μέσα ό,τι του καπνίσει, από βιντεάκια του Youtube μέχρι διαφημίσεις της εταιρίας. Τζάμπα είναι. Απλά το θεωρώ παντελώς άχρηστο από κάθε άποψη και σκέτο χάσιμο χρόνου να το βαφτίσει "review" αν δεν περιέχει κάτι δικό του που θα κάτσω να διαβάσω, και που για το οποίο μπορώ να τον ρωτήσω απορίες μου έτσι ώστε να πάρω πληροφόρηση από 1ο χέρι. Και το θεωρώ υποβάθμιση της ύλης του Νόιζ να συνεχιστεί το φύτρωμα τέτοιων θρεντς με τίτλο "review", τον οποίο τον θεωρώ αποπροσανατολιστικό και που προσωπικά δεν μου προσφέρει τίποτα παραπάνω από ένα γκουγκλάρισμα τριων δευτερολέπτων.

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά το θεωρώ παντελώς άχρηστο από κάθε άποψη και σκέτο χάσιμο χρόνου να το βαφτίσει "review" αν δεν περιέχει κάτι δικό του που θα κάτσω να διαβάσω, και που για το οποίο μπορώ να τον ρωτήσω απορίες μου έτσι ώστε να πάρω πληροφόρηση από 1ο χέρι.

Απο την πολη ερχομαι....eyeroll.gif

Ρε συ bloody_sunday, βλεπεις αυτα που γραφεις? Are you on Drugs my son? Ο τιτλος του θρεντ ειναι Novation Bass Station II review, και ανοιγοντας το θρεντ βλεπεις φατσα-καρτα ενα βιντεο με τον τιτλο (surprise!): Novation Bass Station 2 Review!

 

Πατας το PLAY και τι βλεπεις? Ενα REVIEW απο τον Nick Batt, του οποιου η δουλεια ειναι να κανει SYNTH REVIEWS μεσα απο το site του SonicState. Aν για εσενα αυτο το βιντεο δεν ειναι REVIEW τοτε τι ειναι? Αν εχεις αποριες, να πας να ρωτησεις τον ιδιο στο YouTube κατω απο το βιντεο του, απανταει παντα.

 

Εχουμε τωρα 3 σελιδες και ασχολουμαστε με σενα και για το τι θεωρεις εσυ review και τι θα ηθελες να δεις και και και... Κατι για το synth εχεις να πεις? Καποια παρατηρηση, κατι τελος παντων που να εχει να κανει με το REVIEW που υπαρχει στο βιντεο? Ή δεν το ειδες καν?

 

image.png

 

image.png

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά 2 και ο κούκος είμαστε εδώ στα πλήκτρα . Χαλαρώστε λίγο.Εμένα μου αρεσουν κάποια του κουτσόμουρα τα βίντεο να τα βλέπω και εδώ ... Και καλύτερα να έχουμε και τέτοια παρά μόνο

"Λαϊκούς ήχους για το καζίο μου που βρίσκω ;" θέματα ...

 

 

Άρα  μια χαρά κάνει ο blofeld cataract-k  ;D

"Don't panic!" - Douglas Adams

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο την πολη ερχομαι....eyeroll.gif

Ρε συ bloody_sunday, βλεπεις αυτα που γραφεις? Are you on Drugs my son? Ο τιτλος του θρεντ ειναι Novation Bass Station II review, και ανοιγοντας το θρεντ βλεπεις φατσα-καρτα ενα βιντεο με τον τιτλο (surprise!): Novation Bass Station 2 Review!

 

Πατας το PLAY και τι βλεπεις? Ενα REVIEW απο τον Nick Batt, του οποιου η δουλεια ειναι να κανει SYNTH REVIEWS μεσα απο το site του SonicState. Aν για εσενα αυτο το βιντεο δεν ειναι REVIEW τοτε τι ειναι? Αν εχεις αποριες, να πας να ρωτησεις τον ιδιο στο YouTube κατω απο το βιντεο του, απανταει παντα.

 

Εχουμε τωρα 3 σελιδες και ασχολουμαστε με σενα και για το τι θεωρεις εσυ review και τι θα ηθελες να δεις και και και... Κατι για το synth εχεις να πεις? Καποια παρατηρηση, κατι τελος παντων που να εχει να κανει με το REVIEW που υπαρχει στο βιντεο? Ή δεν το ειδες καν?

 

H εποχή στην οποία είχες την συμπάθειά μου για τα προβλήματα ανάγνωσης και κατανόησης των ποστς των συνφορουμιτών σου (αν ήταν όντως κάτι τέτοιο και δεν τρόλιαζες εξ αρχής) έχει περάσει ανεπιστρεπτί. Δεν ξέρω αν τα ληγμένα ναρκωτικά βοηθούν, αλλά αν με ρωτάς για να μου πασάρεις τα δικά σου, δεν ενδιαφέρομαι. Πληροφοριακά επίσης στην περίπτωση που έχεις χάσει τον λογαριασμό, δεν είμαι γιος σου.

 

Προς την διεύθυνση: η κωμωδία θα συνεχιστεί αν δεν την σταματήσετε.

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ελα ρε waterfall κι εσυ τωρα,

χαχα

γελάω δεκα λεπτα αλλα πρωτη φορα θα επεμβω σε διαμαχη και θα πω οτι κανετε βλακεια, συνεχιζετε και οι δυο σας να αλληλοπικάρεστε για  ενα ανουσιο θεμα.

Εμενα δεν μου αρεσει αυτο, δεν ειναι σωστο.

με στεναχωρεί.

Συγνωμη κι ολας και το λεω καλοπροαίρετα και για τους δυο σας.

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου