Προς το περιεχόμενο

Ο αγαπημένος σας ελληνικός δίσκος


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπόν πίνωντας και ακούγοντας με τα χρόνια ψηφίζω ΦΛΟΥ,κλασικό μεν αλλά έχει τα ΟΛΑ .τραγούδια ,πενιά,ερμηνία,τελείωμα και όλα.ΡΟΚ'ΕΝ'ΡΟΛΛ με λίγα και πολλά λόγια.

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 89
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Λοιπόν πίνοντας και καπνίζοντας (εξού και το όνομα,καπνίζω πολλά >:(), σίγουρα τον Μπάμπη, αλλά εγώ θα έβαζα και τον Σταυρό του Νότου (είμαι μαζοχιστής μάλλον ::) 8))

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου τα χάλασες .όχι και μικρούτσικος,να μου'λεγες μώρα στη φωτιά θα το καταλάβαινα γιατί είναι και από τα μέρη μας και  μέσα μου ο πρώτος απο Μωρά είναι δισκάρα.Τεσπα

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διευκρίνισα

(είμαι μαζοχιστής μάλλον)
, δεν ξέρω γιατί, αλλά μ'αρέσει, εν αντιθέση με τα Μωρά στην Φωτιά, που δεν μου λεν τίποτα. Gousta όμως είναι αυτά ;)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια και λες για αγαπημενους Γιαννο-μπορω καπου καπου να σε λεω και Γιωργο? ;D ;D ;D-και οχι για το ποιους θεωρουμε καλυτερους,που ειναι αλλο ζητημα,θα πω Το "Rockin' tonight" των

Nemo(ξενος στιχος) και το "μεσω νεφων"του Παπαζογλου(ελληνικος) και οι λογοι ειναι καθαρα συναισθηματικοι.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Π.χ. Firewind? ;D ;D

Εεεεε... ;D ;D ;D ;D

Gvour τι του λες του παιδιού...Δεν ακούει τέτοια πράματα! Μη σου πω ότι ούτε καν τους ξέρει!  :P ;D ;D ;D

 

Εγώ πάντως ψηφίζω Firewind!  8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Gvour τι του λες του παιδιού...Δεν ακούει τέτοια πράματα! Μη σου πω ότι ούτε καν τους ξέρει!  :P ;D ;D ;D

 

Εγώ πάντως ψηφίζω Firewind!  8)

 

Επειδή μιλάμε για δίσκο,εγώ θα πω Firewind-Apotheosis(Live album),ξέρω ότι κλέβω,αλλά κάθε ένας από αυτούς τους οκτώ δίσκους μέσα σε αυτή τη δεκαετία είναι ξεχωριστός,με κομματάρες και τρομερά line ups!

 

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου