Προς το περιεχόμενο

Rocksmith 2014 τι ειναι τουτο?


sils

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 24
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Glad i could help!

 

Πάντως υποθετικά μιλώντας μόνο απο την επαγγελματική μου ιδιότητα δεν πιστεύω ότι είναι κατι παραπάνω απο τα 1/4jack to usb των 7 ευρώ που όμως στέλνουν κάποια πληροφοριά παραπάνω για να τα αναγνωρίζει το πρόγραμμα και να τα ξεχωρίζει απο τα άλλα usb.

 

Δεν χάνεις κάτι να δοκιμάσεις ειδικά τώρα που μπορείς να βρείς και τα καλώδια σκέτα ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτo ακριβως

Πάντως υποθετικά μιλώντας μόνο απο την επαγγελματική μου ιδιότητα δεν πιστεύω ότι είναι κατι παραπάνω απο τα 1/4jack to usb των 7 ευρώ που όμως στέλνουν κάποια πληροφοριά παραπάνω για να τα αναγνωρίζει το πρόγραμμα και να τα ξεχωρίζει απο τα άλλα usb.

.

Κυκλοφορουν χακαρισμενα patches (ετσι τα λενε?) για ανευ καλωδιου λειτουργια ,αλλα πολλοι που "κατεβασαν" (οπως διαβασα),βρισκουν δυσκολιες στο να τα περασουν και να δουλεψουν σωστα.

τζάμπα θα χαθούν τα πλεονεκτήματα που δίνει η προενίσχυση της κάρτας.

Δεν θα κερδισεις τιποτα παραπανω με τη καρτα ηχου...

Εγω προτεινω να παρεις την εκδοση με το καλωδιο να εχεις και συ και ο φιλος σου ησυχο το κεφαλι....γνωμη μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανιμωθριε,ρωτησες  στα public οταν ειχα παρει τηλ δεν το ειχαν και μου το εφεραν σε δυο ημερες απο αθηνα.....

 

Ναι,ρώτησα αλλά λίγο που το ψάξαμε το σύστημα δε το "έβλεπε" κάπου.

Μετά διάβασα λίγο περισσότερο στο διαδίκτυο και μου φάνηκε καφρίλα να μην εκμεταλλευτεί το παιδί κάρτα 300 ευρώ και να παίζει με το adaptorάκι.

Αλλά άμα δε γίνεται αλλιώς,θα τους πω στο public να το παραγγείλουμε σαν bundle,έχουμε ακόμη καιρό ως τα χριστούγεννα.

 

Eγώ όπως το βλέπω

 

realtone.jpg

 

μου μοιάζει πολύ με

 

usbLink300x300.png

 

αλλά εντάξει,αν είναι απαραίτητο θα αγοραστεί το καλώδιο που πρέπει.

Για να μην "παρακαμθεί" η κάρτα,με ένοιαζε περισσότερο.

 

@gadget Να είσαι καλά. :)

 

Υ.Γ.droneblack τώρα που το γράφεις,νομίζω ότι πράγματι με το συγκεκριμένο interface,δεν μπορούμε έτσι κι αλλιώς να υπολογίζουμε την προενίσχυση της κάρτας.

Οπότε το καλωδιάκι φαίνεται απαραίτητο.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για την ιστορία και για όποιον ενδιαφερθεί στο μέλλον,να πω ότι από το γνωστό

πορτοκαλί κατάστημα με ενημέρωσαν ότι το προϊόν(real tone cable), πέρα από το ότι είναι εξαντλημένο,θα αποσυρθεί και από το site τους.

Οπότε το παρήγγειλα μέσω internet από Ελλάδα,με το ίδιο κόστος συμπεριλαμβανομένων μεταφορικών+αντικαταβολής.

Εντυπώσεις από το test drive ;D,αφού ανοιχθούν τα δώρα τα χριστούγεννα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου