Προς το περιεχόμενο

Closer to the edge by False Coda


leca

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά συγχαρητήρια! Το κομμάτι είναι εξαιρετικό!

 

Μου άρεσε πολύ η παραγωγή, τα θέματα των οργάνων όπως επίσης και το βίντεο κλιπ. Το μόνο που δε με ξετρέλανε ήταν η χροιά του τραγουδιστή χωρίς αυτό να σημαίνει ότι δεν ήταν σωστός.  ;)

 

Ανεβάστε κι άλλα κομμάτια!  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και περνάω φάση αποχής από metal, prog rock κλπ, εντούτοις έχω να πω ότι το όλο σύνολο είναι απλά μ-α-γ-ι-κ-ό.

 

Τι να πρωτο-εκθειάσω; Την άρτια μίξη-παραγωγή, την ενορχήστρωση, την ίδια τη σύνθεση, το στήσιμο του video; Από όπου και να το δεις, τέτοια παραγωγή είναι πραγματικό κόσμημα.

 

Μπράβο παιδιά, πολύ καλή δουλειά.  ;D  8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστούμε για τα καλά σας λόγια

το album λέγεται closer to the edge και θα έχει κυκλοφορήσει μέχρι τέλος του χρόνουhttps://www.facebook.com/FalseCoda

 

 

Ωπ μπράβο παίδες, πάρα πολύ καλό (αν και εχω ξεπεράσει και γω τη φάση του "δυνατου") με το καλό να ολοκληρωθεί και να ναι καλοτάξιδο.

 

Μια ερώτηση αν επιτρέπετε, τι synth ειναι αυτό που χρησιμοποιήσατε?

 

Επίσης μια πιο λεπτομερής περιγραφή εξοπλισμού, τεχνικών και διαδικασίας γραψίματος / συνθεσης θα ηταν πολυ χρησιμη και ενδιαφέρουσα - ευχαριστούμε :)

Το Ξεκούρδιστο Πορτοκάλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου