Προς το περιεχόμενο

Build your own pickup by Seymour Duncan


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Πάρα πολύ ενδιαφέρον!!!

 

 

Βέβαια είναι για αυτούς που γνωρίζουν τι θέλουν να ακούσουν και ξέρουν πώς να το ζητήσουν... :)

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

...μμμμ...όχι και τόσο θάλεγα...πολλά λείπουν απο τις επιλογές, κάτι που σίγουρα θ'αναγκάσει τον ενδιαφερόμενο (και γνώστη) να επικοινωνήσει -προσωπικά- για περαιτέρω διευκρινήσεις με τον κατασκευαστή, πράγμα που ήδη συμβαίνει με τους περισσότερους "μπουτικάδες"...

Πιό πολύ μου μοιάζει σαν έξυπνη (?) κίνηση μάρκετινγκ...oh well...

The music you listen to, becomes the soundtrack of your life

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι έτσι είναι όπως λέει ο Ηλίας.

Αλλά ακόμη και δεκάδες επιλογές ήχου να είχε, πάντα ο πελάτης θα είχε ακόμα ένα σχόλιο για τον ήχο που δεν περιλαμβανόταν στη λίστα. Οπότε έτσι κι αλλιώς η τηλεφωνική επαφή (η οποία και πάλι ανεπαρκής είναι) θα ήταν και πάλι απαραίτητη.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Πράγματι. Τώρα αν έχει νόημα να πληρώσεις τον ένα μαγνήτη άλλον ένα είναι μια διαφορετική συζήτηση. Όπως και το ποιές άλλες επιλογές έχεις στο εκάστοτε price range. Σίγουρα όμως είναι ενδιαφέρουσα κίνηση...

 

Πιό πολύ μου μοιάζει σαν έξυπνη (?) κίνηση μάρκετινγκ...oh well...

 

Το πουλάς ωραία όμως στη μπάντα, στη παρέα, στο forum (και ξηγιέσαι και την αυθυποβολή σου) αφού έχεις περιγράψει τον ήχο που θες και, αν κάνεις κέφι, "βαφτίζεις" κιόλας το προϊόν...μια χαρά... :)

eftaxordh karfi se pentium 2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...μμμμ...όχι και τόσο θάλεγα...πολλά λείπουν απο τις επιλογές, κάτι που σίγουρα θ'αναγκάσει τον ενδιαφερόμενο (και γνώστη) να επικοινωνήσει -προσωπικά- για περαιτέρω διευκρινήσεις με τον κατασκευαστή, πράγμα που ήδη συμβαίνει με τους περισσότερους "μπουτικάδες"...

Πιό πολύ μου μοιάζει σαν έξυπνη (?) κίνηση μάρκετινγκ...oh well...

 

Οχι μονο εξυπνη,πανεξυπνη κινηση μαρκετινγκ θα ελεγα.Γιατι παταει τα κουμπια του gearhead.Σου λεει "θα φτιαξεις ΕΣΥ τον δικο σου μαγνήτη", ετσι ο καμμενος και θα πληρωσει αδιαμαρτυρητα με το παραπανω φυκια για μεταξωτες κορδελες, και ακομα και αν καποιος τριτος(η και ο ιδιος μη λεμε ψεμματα) ακουσει τον μαγνητη και πει "ε δεν ακουω κατι διαφορετικο" θα εχει ετοιμη την απαντηση "μα φυσικα αφου αυτος ειναι ο ΗΧΟΣ ΜΟΥ ειναι σχεδιασμενος ειδικα για ΜΕΝΑ εχει πιασει ολα τα ...subtle nuances που με χαρακτηριζουν ως παικτουρα και που οι λοιποι κοινοι θνητοι δεν ακουνε".

 

Βαζεις τον εγωισμο του καταναλωτη τον..πολλαπλασιαζεις με την αυθυποβολη και το προσωπικο touch της..customias ολο μαζι το υψωνεις εις την...υπερβολικη τιμη του προιοντος(γιατι και νορμαλ τιμη να θες να βαλεις εδω που τα λεμε δεν γινεσαι...πιστευτος ;D) και εχεις την εξισωση της επιτυχιας 8).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω λεω οτι αυτο με τους μουτικ και πανακριβους μαγνητες εχει φτασει στο ταβανι πια.ειναι πλεων τοσες εκατονταδες οι μαγνητες τα πεταλια οι ενισχυτες που εχουμε χασει τον μπουσουλα.any way τα πραματα πιστευω ειναι πιο απλα.αλλα περι ορεξεως.......

papa don't take no mess!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου