Προς το περιεχόμενο

faceplates,backplates, Logos ενισχυτών ,καμπίνων κτλ


David Gilmour

Προτεινόμενες αναρτήσεις

είχα διαβάσει σε παλιότερο θέμα για έρευνα σε μαγαζί κατασκευής προσόψεων, Logos ενισχυτών ,καμπίνων κτλ

 

επειδή όταν κάποιος είναι σούπερ και σε δουλειά και σε τιμή πρέπει να τον επιβραβεύουμε είμαι στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσω ότι έκανα τέλεια την δουλειά μου σε κατάστημα στην περιοχή μου στο Μαρούσι που διαθέτει ένα από τα τελειότερα λέιζερ και κόβει μέχρι και χοντρά plexi glass κτλ

 

Επίσης ο άνθρωπος είναι γνώστης του Corel και κάνει παπάδες

 

http://www.artdesign.gr/site/laser_kopi.htm

gsfhfjgjgkeree555.thumb.jpg.844f532259b9d081e3d7db1787a35c5e.jpg

P1010422asafcb.thumb.JPG.a4d82e309a8a6ae665f4883bedabd05e.JPG

2014-01-24_17_45_31.thumb.jpg.cb4519399d2d22c15b2036510f512987.jpg

www.analogdesignaudio.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και για πες, γιατί με ενδιαφέρει, πως την έκανες την δουλειά; Φαντάζομαι του πήγες κάποιο αρχείο. Τι ακριβώς υλικό προτίμησες και με τι πάχος; Μετά από πόσο καιρό στο παράδωσε; Πόσο σου πήγε το μαλλί; Τα γεμιστά με κιμά ή χωρίς; ;D

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στην δική μου περίπτωση το υλικό είναι καταφανές δεν υπάρχει ανάλυση να σου κάνω , είναι συγκεκριμένα χιλιοστά, μαύρο  σαν πλαστικο κάτι με αποκάτω άσπρο όταν ξυστεί από το λέιζερ  , 1,5 χιλιοστό ,πάχη ,χρώματα υλικά κτλ. έχει ότι θες τα πάντα όλα

 

Το αρχείο είναι se Corel Draw

 

τιμή για κοπή μιας πρόσοψης 15-20 ευρώ , εγώ έδωσα 20 για κοπή μιας ολόκληρης από την αρχή και την χάραξη μιας άλλης που δεν είχε την μάρκα επάνω όταν την αγόρασα από το ίντερνετ διότι δεν επιτρέπεται επίσημα η χάραξη μάρκας που είναι Trademark

 

ο χρόνος και για την χάραξη της μίας και για την κατασκευή της καινούριας ήταν 10-15 λεπτά . Τις πήρα αμέσως

 

σχεδιασμό κάνει και ο ίδιος μου είπε με μια μικρή χρέωση απλά θέλει να του πας τα μέτρα έτοιμα δεν μετράει ο ίδιος για να μην του πεις μετά τα έβγαλες λάθος.

www.analogdesignaudio.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στην δική μου περίπτωση το υλικό είναι καταφανές δεν υπάρχει ανάλυση να σου κάνω , είναι συγκεκριμένα χιλιοστά, μαύρο με αποκάτω άσπρο όταν ξυστεί από το λέιζερ , 1,5

.........

 

Ήσουν κατατοπιστικότατος, σ' ευχαριστώ :)

 

Δεν το κάνετε sticky καλύτερα, όλο και σε κάποιον θα χρειαστεί.

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήσουν κατατοπιστικότατος, σ' ευχαριστώ :)

 

Δεν το κάνετε sticky καλύτερα, όλο και σε κάποιον θα χρειαστεί.

 

είναι ένα συγκεκριμένο πλαστικό σαν αυτό που φτιάχνουν επιγραφές στις πόρτες στα ιατρεία κτλ δεν ξερω πως λεγεται , αλλα από υλικα εχει ότι θες του λες πως να είναι περιπου και σου δειχνει επιτοπου , και στην σελιδα του εχει ακριβως ποια υλικα διαθετει και δουλευει ,μπες στον κοπο να ριξεις μια ματια :)

 

http://www.artdesign.gr/site/laser_kopi.htm

 

http://www.artdesign.gr/site/grafeion.htm

www.analogdesignaudio.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αλουμίνιο το είχε ο μάστορας ή του το έδωσες εσύ?

 

δεν είναι αλουμίνιο , είναι ένα ειδος πλαστικου

www.analogdesignaudio.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Thnks, θα του κάνω μία βόλτα

 

στείλε πρώτα Email , με το τι θες και θα σου απαντήσει άμεσα, εμένα μου είπε πως να αλλάξω το αρχείο βάζοντας το επιπλέον  "Custom Hiwatt 50" έτσι όταν πήγα απλά το έλεγξε αν είναι Οκ και το έβαλε μπροστά σε 1 λεπτό  

 

 

www.analogdesignaudio.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου