Προς το περιεχόμενο

Πάμε μια βόλτα στη Φρανκφούρτη - Musikmesse 2014


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Administrator

Οπως κάθε χρόνο σχεδόν τέτοια εποχή, μαζεύω τα λιγοστά πράγματα που θα χρειαστώ για την επίσκεψη στη μεγαλύτερη έκθεση μουσικών οργάνων και τεχνολογίας που ξεκινάει μεθαύριο Τετάρτη 12/4.

 

Αυτό που σκέφτηκα φέτος λοιπόν, είναι πως αντί να τρέχω εγώ σε αυτά τα περίπτερα που πιστεύω πως θα έχουν ενδιαφέρον, να προτείνετε κάποια must απο τα οποία εσείς θα θέλατε να δείτε νέα. Μην αραδιάσετε λίστες αλλά συγκεκριμένα πράγματα, π.χ. δες νέες καμπίνες απο Aguillar.

 

Οπότε περιμένω προτάσεις.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα είμαι και εγώ εκεί Πέμπτη-Σάββατο.

 

Yameth, αν φορτώσει πολύ το πρόγραμμα σου μπορώ να σε τσεκάρω και εγώ τίποτα...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λόγω επαγγέλματος έχω συμμετάσχει στο παρελθόν σε αρκετές εκθέσεις κι ένα απ' τα πράγματα που πάντα με ενδιέφερε ήταν τι φαγητό είχε η καφετέρεια. Καμιά φωτό και εντυπώσεις απ' το φαί δεν θα ήταν άσχημα. ;D Σοβαρά το λέω.

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Θα είμαι και εγώ εκεί Πέμπτη-Σάββατο.

 

Yameth, αν φορτώσει πολύ το πρόγραμμα σου μπορώ να σε τσεκάρω και εγώ τίποτα...

 

Καμμιά μπύρα θα πιούμε μαζί; Ή μόνο με τον Γιάννη (πάλι);

 

Παιδάκια, εγώ θα βρίσκομαι στις παρτιτούρες (που δε σας νοιάζει και τόσο), αλλά και στο 5:1 που είναι το Midi, κλπ. Οπότε αν θέλετε κάτι συγκεκριμένο... μου λέτε κι εμένα, και τα δίνω στο αφεντικό για τα περαιτέρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα μπορουσαμε να εχουμε τα νεα της east west και της native instruments για καινουρια προιοντα τους;

 

Υποθετω πως θα εχουν καποιο περιπτερο εκει.

 

Καλα να περασετε παιδες!

 

just changed avatar :p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου