Προς το περιεχόμενο

♀ Γιατί λείπει το γυναικείο στοιχείο από ένα μουσικό fo


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γυναίκες??

Ποιές γυναίκες?

Μα δεν υπάρχουν γυναίκες στο internet..

μα και στο Νοιζ υπήρχαν και θα υπάρχουν...απλά έκαναν ότι όλες οι γυναίκες...μας χρησιμοποίησαν, πήραν ότι ήθελαν...και μετά μας πέταξαν σαν σκουπίδια 8) ;)

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 38
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

μα και στο Νοιζ υπήρχαν και θα υπάρχουν...απλά έκαναν ότι όλες οι γυναίκες...μας χρησιμοποίησαν, πήραν ότι ήθελαν...και μετά μας πέταξαν σαν σκουπίδια 8) ;)

 

Ήττα!

Στοίχημα οτι ήταν ανθυγιεινά υπέρβαροι τύποι με σπυριά που το έπαιζαν γυναίκες! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι γυναίκες γουστάρουν άνδρες μουσικούς. Δεν πολυγουστάρουν να παίζουν οι ίδιες μουσική. Ίσα-ίσα πολλές θυμούνται με τρόμο την εποχή που ήταν πιτσιρίκιες και αναγκάζονταν να κάνουν γαλλικά και πιάνο. Οπότε αν υπάρχουν φόρα όπου οι ανδρες μουσικοί τα λένε και περνάνε καλά το βρίσκουν θετικό για το τελικό προϊόν (δηλαδή για τους μουσικούς) και δεν έχουν λόγο να εμπλακούν.

 

My 2c.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι γυναίκες γουστάρουν άνδρες μουσικούς.

Λάθος...σε παρακαλώ πολύ να είσαι ακριβής!!!!! ;D

http://www.inewsgr.com/96/giati-oi-gynaikes-goitevontai-apo-tous-kitharistes.htm

 

τι θέλεις τώρα? να σηκώσουν κεφάλι και οι drummers? ;D ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει τύχει να γνωρίσω 3 μέλη γυναίκες μέσα από το noiz.

 

Πιστεύω ότι αν ήταν αμιγώς μουσικό το forum,θα είχαμε περισσότερες..

Αυτό το "Technology" μας τα χαλάει λίγο,αν και πλέον υπάρχουν γυναίκες που γνωρίζουν ότι hAmbucker δεν είναι κάποια ποικιλία καπνιστού ζαμπόν ;D

 

Το πιο αστείο ήταν που την μία από τις 3 κοπέλες την πέτυχα από αγγελία και ενώ μέσα στο forum έχει "ουδέτερο" nickname και κάποιοι της έχουν απευθυνθεί με λέξεις όπως "φίλε","σωστόοος" και κυλιέμαι στα πατώματα. tooth.gif

 

Και εγώ όταν έδωσα ραντεβού για την αγγελία,είχαμε ανταλλάξει μόνο SMS και ενώ περίμενα κανέναν Ούνο καφρομεταλλά έσκασε το s1217.gif

 

Υ.Γ.Μην στέλνετε pm να δώσω προφίλ,δεν μαρτυράω εύκολα.

Ίσως με καμιά κάσα μπύρες κάτι να γίνει. ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Μιας και το έφερε η κουβέντα ή μοναδική γυναίκα του νόιζ που θυμάμαι και μάλιστα είχα και ένα μουσικό νταραβέρι ήταν η gkou.

 

  Εγινέ το λοιπόν το εξής παράξενο.Ενώ της έχω φτιάξει τη μουσική ,εχω γράψει όργανα έχω σχεδόν τελειώσει μα την παραγωγή και είναι να βάλει τα φωνητικά,απλά εξαφανίστηκε και δεν εννοώ ότι εξαφανίστηκε από την συνεργασία αλλά γενικά από το φόρουμ.Εχω να δω μια αναρτηση της από το καλοκαίρι που μπηκα στο φόρουμ και έγινε και το άσμα.Η φάση είναι ότι έμεινα με τα τελευταία μυν αναπάντητα και το τραγούδι ατραγούδιστο.

 

  ΔΕν θέλω να γίνω μακάβριος αλλά μου φαίνεται πολύ παράξενο .Οπου και να έχει πάει και καθόλου χρόνο να μην έχει πάλι κάπως θα έμπαινε.Αρχίζω να πιστεύω μην έγινε τίποτα πιο χοντρό ή οτιδηποτέ.Οποιος έχει ένα τροπό εποικοινωνίας ή εχει συνεργαστεί με την gkou ή τελος πάντων μπορεί να γνωρίζει κάτι ας με ενημερώσει έτσι γιατί μου φαίνεται πολύ παράξενο το όλο θέμα .

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ιδιαίτερη μνεία στο πιο ενεργό κορίτσι του φόρουμ, την Evilnye.

Μέχρι που ενηλικιώθηκε, σοβάρεψε και αποχώρησε.

 

Δεν κινδυνεύουμε από τον δεύτερο (και σοβαρότερο) παράγοντα, άρα συνεχίζουμε.  ;D

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα πήγα στην συμβολαιογράφο για ένα αντίγραφο. Δεν ήταν η ίδια εκεί. Ήταν η γραμματέας της. Ένα πλάσμα που όταν περνάει ανθίζουν μπουκαμβίλιες. Εγώ, σεμνός, μετρημένος, τα λόγια μου επαγγελματικά, στυγνά. Την είχα δει μόνο δύο φορές μέχρι τώρα και όμως θυμόταν το όνομά μου. Από το παράθυρο φαινόταν η κορυφή του Ολύμπου. «Ω θεοί» σκέφτηκα «θυμάται τ’ όνομά μου». Τελείωσε με τις σφραγίδες και τα διαδικαστικά και μου έδωσε τον φάκελο.

- Σε ήθελα τίποτα άλλο; Με ρώτησε.

- Μου είπες για ό,τι χρειαζόσουν θα επικοινωνούσες, απάντησα. 

- Ναι, μου είπε με ένα περίεργο χαμόγελο, έξω μέλισσες ζουζούνιζαν στα άνθη μιας αμυγδαλιάς, ό,τι χρειαστείς να με πάρεις τηλέφωνο. Μην διστάσεις.

Κατευθύνθηκα προς την τράπεζα. Πριν από μένα στο ταμείο στεκόταν μια γυναίκα που κατέρριπτε κάθε αξιωματική αρχή για τα λογικά αίτια έναρξης πολύχρονου πολέμου. 

Έριξα μια αδιάκριτη ματιά στο βιβλιάριό της. Εκεί ήταν γραμμένο το νούμερο 672.900. έσκυψα προς το μέρος της:

- Τι θα έλεγες να παίρναμε αυτά τα λεφτά και να φεύγαμε για να δούμε τον κόσμο;

Δεν απάντησε. Μόνο χαμογέλασε παράξενα και αναδύθηκε από το σώμα της μια βαθιά ευωδία. Αφού έφυγε και κατά την διάρκεια της δικής μου συναλλαγής άκουσα την όμορφη κοπέλα στο ταμείο να λέει: Εγώ θα έφευγα μαζί σου.

Με αυτόν τον τρόπο επαληθεύτηκε η θεωρία μου ότι μπορείς να αρχίσεις μία συζήτηση με μια γυναίκα το πρωί και να την τελειώσεις με μια άλλη το μεσημεράκι.

 

ο χρόνος αρκετός 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου