Προς το περιεχόμενο

Έχουν δημιουργηθεί μέσα από το Noiz.gr συγκροτήματα?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δηλαδή δεν ταίριαξε κανένας?(όχι οτι είναι εύκολο) λέμε τώρα... ίσως με την κατάσταση που βιώνουμε ...(αποστάσεις-έξοδα) αλλά μπορεί και ο άλλος να είναι απαιτητικός η τέλος πάντων από πλευράς επιπέδου περίπου όλοι θέλουμε να είμαστε κοντά δεν ξέρω τι παίζει... έντεκα drummer είναι αρκετοί πάντως.

 

ναι....εχμ...

είμαι σίγουρος ότι απο τους 11 που "δοκίμασε" ο δυστυχής, οι 8 δεν ήταν καν ντράμερς, νομίζουν ότι είναι επειδή παίζουν με τα κλειδιά τους στο μπάρ την εισαγωγή του enter sandman, και νταξ με τους υπόλοιπους 3 που μπορεί να ήταν , τελικά δεν ταίριαξε...είναι και πολύ εύκολοι χαρακτήρες οι ντράμερς.....

γενικότερα απο τις αγγελίες των μουσικών, αν και απο εκεί εγώ έχω αυτη τη στιγμή μπασίστα, (ο οποίος απάντησε στην αγγελία που είχα για μήνες την ώρα που πήγαινα στην εκκλησία να παντρευτώ...έλεος..) μπορείς να βρεις κάθε καρυδιάς καρύδι που απλά αράζει στο λαπτοπ του και παίζει ένα λα μινόρε και νομίζει ότι είναι μουσικός...και αυτό ισχύει για παντού όχι μόνο για το νόιζ.

www.thedamnationproject.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παίζει ένα λα μινόρε και νομίζει ότι είναι μουσικός...

  Κι εμείς τα έρμα, που ούτε ένα λα μινόρε δεν παίζουμε? ...  ;D

  Η συγχορδία hat-μπότα-ταμπούρο, πιάνει?

ΜΕΤΡΟΝ ΑΡΙΣΤΟΝ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι....εχμ...

 

γενικότερα απο τις αγγελίες των μουσικών, αν και απο εκεί εγώ έχω αυτη τη στιγμή μπασίστα, (ο οποίος απάντησε στην αγγελία που είχα για μήνες την ώρα που πήγαινα στην εκκλησία να παντρευτώ...έλεος..) μπορείς να βρεις κάθε καρυδιάς καρύδι που απλά αράζει στο λαπτοπ του

ήθελε να σε προλάβει να μην κάνεις το λάθος ;D :P αλλά μπορεί να αράζει σαν και εμένα στο Desktop του :P ;D
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχουν δημιουργηθει σιγουρα... Εγω ξερω εναν ανθρωπο που εχει σχημα μεσω νοιζ ... Επισης ξερω εναν που εχει δοκιμασει 11 ντραμερ μεσα στο τελευταιο 6μηνο μεσα απο αγγελια στο νοιζ και ακομα χωρις ντραμερ ειναι(κριμα κιολας ,ειναι πολυ καλοι μουσικοι )....

Μήπως είσαι κι εσύ ένας απο αυτους τους 11 ντράμερ???

Λέω εγώ...μήπως??  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ από αγγελία στο noiz (όπου έγραφα δυο λόγια κ για το προσωπικό μου στυλ) είχα βρει σχετικά γρήγορα 2 συνεργασίες με πολύ καλά παιδιά. Με μια μπάντα που έψαχνε κιθάρα, κ μια συνεργασία για ακουστικό σχήμα. Μετά από μερικους μήνες σταμάτησα κ με τους δύο, για άλλους λόγους.

Η εντύπωσή μου ειναι ότι δεν είναι δύσκολο να βρεις συνεργασία, είναι όμως πιο δύσκολο να τακιμιάσεις επειδή δεν σας ενώνει κάποια παρέα κ έχει μια διαδικασία να γνωριστείς με καποιον από το μηδέν. Σίγουρα πάντως θα το ξαναπροσπαθούσα, οι εμπειρίεες μου ηταν θετικές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου