Προς το περιεχόμενο

Κιθαριστικό βιβλίο;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα,θα ηθελα τη βοηθεια σασ στην αγορα ενός καθαριστικού βιβλιου..αν και παιζω πολλα χρονια κιθαρα  και εχω κανει πολλα μαθηματα , επειδη εχω χασει πολλες σημιωσεις μου και νιωθω πως εχω καποια κενα θα ηθελα να παρω ενα βιβλιο το οποιο να γραφει για κλίμακες,τροπους, συνδυασμό των παραπανω,αναλυση ακορντων ...τετοιο στιλ. πιο πρακτικα πραγματα οπως τεχνικες κτλπ δεν με νοιάζει αν εμπεριεχονται στο βιβλιο.    

 

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα,θα ηθελα τη βοηθεια σασ στην αγορα ενός καθαριστικού βιβλιου..αν και παιζω πολλα χρονια κιθαρα  και εχω κανει πολλα μαθηματα , επειδη εχω χασει πολλες σημιωσεις μου και νιωθω πως εχω καποια κενα θα ηθελα να παρω ενα βιβλιο το οποιο να γραφει για κλίμακες,τροπους, συνδυασμό των παραπανω,αναλυση ακορντων ...τετοιο στιλ. πιο πρακτικα πραγματα οπως τεχνικες κτλπ δεν με νοιάζει αν εμπεριεχονται στο βιβλιο.   

 

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

 

Αllo...θα σου ελεγα να ψαξεις κατι σαν αυτο: L&M Guitar Complete

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναζητω κατι πιο γεματο..να λεει για αρμονια ακορντων αλλα και πως τα συνδιαζω με κλιμακες ξερω γω,,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου