Προς το περιεχόμενο

Ποιός είναι ο golden-eared Noizάς;


Nestoras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σα μονοι μου ακουγονται ειδικα στα σολα,αν βαλεις και το τρεμολο καπου στην αρχη θα πω οπως ο SF οτι εναι στρατ.

Επειδη ομως τα αυτια μου δεν μπορουν να ξεχωρισουν τιποτα,σκουρια και κουφαμαρα βλεπεις,οτι λεω συνηθως ειναι το αντιθετο οπως στο ampli VS real.Αλλο ειπα τ'αλλο ηταν.

Το χρωμα ευκολο,μαυρο η κοκκινο,εκει δε χανω. ;D

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 66
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Μάλλον humbuckers ακούγονται. Απ΄την άλλη είμαι κι εγώ διάσημος για το ότι δεν ξεχωρίζω τίποτα, ειδικά μέσα σε μίξεις. Δεν ξέρω καν αν θα βοηθούσε να την έβλεπα την κιθάρα. Μπορεί να βοηθούσε λίγο αν μου έστελνε ο Νέστορας π.μ. με την απάντηση και προσπαθούσα να το κάνω copy-paste εδώ αλλά και πάλι, μεγάλη πιθανότητα λάθους.

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΣΧΕΤΟ !!!αλλα το τοτε γκρουπ ειναι τουλαχιστον 3 κλασεις καλυτερο απο το τωρινο  ;D ;D ;D

Τωρα για την κιθαρα λεω να μυρισω τα νυχια μου!!!!!!!! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλτατε marmelaki, αν κρίνω από το avatar έχεις πολύ "δυνατό" γούστο, αλλά αδύνατο αυτί.  ;D

 

Ουτε εμενα μου ακουγεται για Tele αλλα ειδα στο προφιλ σου οτι εχεις (ειχες;) μια και ειπα να πω την λαλακια μου  :P

 

Βασικα θα μπορουσε να ειναι οτιδηποτε με διπλο (και η Doozy μου καπως ετσι ακουγεται στο Γκιταρ Ριγκ  :P)

 

Παντως ενα ειναι σιγουρο, δεν εχει jumbo ταστα  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

διπλοί EMG σε ΜΑΥΡΟ στρατοcasteroειδές με Floyd Rose.

Δεν έχω δει ποτέ EMG σε κούτσουρο του Sir Apos- Βέβαια έχουν περάσει από τα χέρια του ένας σκασμός κιθάρες.  ::)

 

Αλλά δεν νομίζω...

Α και δεν τον έχω δει ποτέ με Floyd.

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Strat, single coils, bridge και μάλιστα με το tone pot της κιθάρας ρυθμίζεις και τον bridge μαγνήτη γιατί τον ακούω αρκετά λιγότερο πριμαριστό απ'όσο θα είχα στο μυαλό μου  ;D ;D 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω δει ποτέ EMG σε κούτσουρο του Sir Apos- Βέβαια έχουν περάσει από τα χέρια του ένας σκασμός κιθάρες.  ::)

 

Αλλά δεν νομίζω...

Α και δεν τον έχω δει ποτέ με Floyd.

 

το πήγα για διπλό και over αλλά η αλήθεια είναι πως πιο πολύ μοιάζει με JB παρά με EMG. Τωρα για το floyd, έπαιξα και σκόρερ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου