Προς το περιεχόμενο

1976's Goldtop Les Paul + P90 + 1967 Fender Bassman amps +Boss SD-1=Social disto


Stratanas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

    Δεν ξέρω φίλε επείδη τωρα τελευταία τους άκουσα αρκετά ,κατι με χαλάει οχί πολύ αλλά σίγουρα δεν θα τους έλεγα καλύτερη ροκ εν ρολλ μπάντα των 80'ς.Η φωνή οι μελωδίες δεν κέρω κάτι δεν μου κάθεται καλά ,αλλά γουστα είναι αυτά και παλι τους γουστάρω σαν μπάντα.Απλά όχι φουλ.

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

    Δεν ξέρω φίλε επείδη τωρα τελευταία τους άκουσα αρκετά ,κατι με χαλάει οχί πολύ αλλά σίγουρα δεν θα τους έλεγα καλύτερη ροκ εν ρολλ μπάντα των 80'ς.Η φωνή οι μελωδίες δεν κέρω κάτι δεν μου κάθεται καλά ,αλλά γουστα είναι αυτά και παλι τους γουστάρω σαν μπάντα.Απλά όχι φουλ.

 

Τους παρακολουθω απο το 97 για εμενα ειναι η καλυτερη μπαντα που υπαρχει και οχι μονο μουσικα αλλα κ απο θεμα στιχων και απλα ειπα να τους μοιραστω αλλα οπως λες γουστα ειναι αυτα απλα ειναι μια μπαντα η οποι αξιζει να την ακουσει καποιος που εχει ροκ ακουσματα και οχι μονο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου