Προς το περιεχόμενο

Ταινία μικρού μήκους για τον σχολικό εκφοβισμό


freerock1974

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν έχω λόγια να σε συγχαρώ.

Δίνεις υπόσταση στην έννοια παιδαγωγός. Αν υπάρχουν και άλλοι σαν και εσένα, ναι τότε υπάρχει ελπίδα ότι θα υπάρξει μια καλύτερη κοινωνία.

  Εγώ έχω. Συγχαρητήρια και πολλά μπράβο!!!!!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 23
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Και εγω θα σου πω μπράβο για την πρωτοβουλία, πολύ ωραία ταινία  και να συμμετέχεις στο θέμα, γιατι να μην συμμετάσχεις?

 

Εχω βεβαια καποιες παρατηρήσεις στο πρώτο μέρος του βίντεο, επειδή λογω της δουλειάς μου εχω διδακτική εμπειρία και εκπαιδευση, που θα ήθελα να συζητήσουμε, να στις κανω εδώ ή prive?

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nα ειστε ολοι καλα,σας ευχαριστουμε πολυ,τα παιδια,ο εξαιρετικος συναδελφος οπου ειχαμε εκπληκτικη συνεργασια κι εγω. :)

 

Επιτρεψτε μου να πλεξω το εγκωμιο της ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΙΚΗΣ ερμηνειας ΟΛΩΝ των παιδιων.

Πρωταγωνιστων και μη.

Οταν γυρνουσα σπιτι με τις ληψεις για να κανω το editing,εβλεπα λεπτομερειες που δεν ηταν σκηνοθετικα καθοδηγουμενες. :o

Βιωσα εντονη συγκινηση με αυτην τη δραση,ευχαριστω τα παιδια που μου προσφεραν τετοια συναισθηματα.

 

@Νικολα οταν ανεβασα το βιντεο στο ΥΤ μου ζητησε να αποδεχτω την χρηση εργου με πνευματικα δικαιωματα αλλου,το εκανα και ανεβηκε.

Ωστοσο με ειδοποιησε οτι εχει αποκλεισθει η προβολη σε ορισμενες χωρες γιατι το ΥΤ δεν εχει καταφερει να συμφωνησει με την GEMA?(ετσι λεγεται?δε θυμαμαι καλα) για την χρηση της μουσικης.

Δυστυχως μεσα σ αυτες ειναι και η Γερμανια(φιλη εκει μου το ειπε) οπου εχουμε ομογενεις και σχολεια και καλο θα ηταν να ειχαν προσβαση.

Δεν πειραζει... :)

 

Feel free to share it! ;)

 

@cos_dr Εννοειται εδω οι παρατηρησεις!Φτανει να εχω χρονο να απαντησω συντομα.. ;)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

H GEMA είναι η Γερμανική ΑΕΠΙ. Ότι έχει μουσική (που έχει δικαιώματα) ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ στη Γερμανία.

 

Επιλογές:

 

1. Βάλε άλλη εκτέλεση (του ίδιου έργου). 100% Υπάρχουν ηχογραφήσεις αυτού του νυχτερινού, χωρίς δικαιώματα.

2. Βάλε άλλο έργο.

3. Βάλε το βίντεο το vimeo.com και χέσε το Youtube.

 

Όπως και νά'χει το βίντεο είναι εκπληκτικό για να περιορίζεται λόγω youtube ή ότι νά'ναι. Να μη σου πω να έβαζες και Αγγλικούς υπότιτλούς για όσους δε μιλάνε Ελληνικά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου