Προς το περιεχόμενο

προβλημα με το reverb


Προτεινόμενες αναρτήσεις

εχω deluxe reverb fender σχετικα καινουργιο και οταν τον μεταφερω με το αυτοκινητο μετα δεν εχει βαθος.η το ανοιγω τερμα και εχει ελλαχιστο.και οταν ανοιγω το ποντισιομετρο του βαθους βγαζει και καποιο βομβο.κουναω καλωδια,λαμπες .βαζω βγαζω ακροδεκτες κλπ και μπαμ καποια στιγμη επανερχεται.μηπως ξερει καποιος να μου πει τι να ψαξω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ισως καποιο βραχυκυκλωμα στο συστημα μεσα..η καλυτερη λυση ειναι να το δει καποιος που γνωριζει και να το ανοιξει.κατι παρομοιο ειχα παθει και εγω με αλλο πεταλι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω deluxe reverb fender σχετικα καινουργιο και οταν τον μεταφερω με το αυτοκινητο μετα δεν εχει βαθος.η το ανοιγω τερμα και εχει ελλαχιστο.και οταν ανοιγω το ποντισιομετρο του βαθους βγαζει και καποιο βομβο.κουναω καλωδια,λαμπες .βαζω βγαζω ακροδεκτες κλπ και μπαμ καποια στιγμη επανερχεται.μηπως ξερει καποιος να μου πει τι να ψαξω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βαζω βγαζω ακροδεκτες κλπ και μπαμ καποια στιγμη επανερχεται.μηπως ξερει καποιος να μου πει τι να ψαξω;

 

Μάλλον εδώ είναι το πρόβλημα σου!

 

Καθάρισε καλά τα rca βύσματα και σφίξε λίγο τα λαμάκια τους στα αρσενικά ώστε να κάνουν καλή επαφή και να μην φεύγουν στις μετακινήσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

................σιγουρα καποιο καλωδιακι

εκει στο βαθος εχει πιτσικαρει,που λεει και η διαφημηση.Καποια κοληση απλα ειναι αλλα καποιος πρεπει να τον ελεγξει....

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα! Τρία πράγματα μπορεί να συμβαίνουν 1ο κάποια ψυχρή κόλληση 2ο σπάσιμο-ράγισμα στη πλακέτα και 3ο σπρέι λαδικό στα ποτεσιόμετρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου