Προς το περιεχόμενο

guitar cabinet 1x12


Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Μιχαλη εγω  frfr pa ηχειο μεχρι 500 ευρω δεν εχω ακούσει καλό σε ολα μου φαινονται ψεύτικος ο ήχος. Μεχρι που αρχιζω και ανησυχω μηπως τα εχω χάσει. Παντως στο γερμανο βλεπω πολλες 1χ12 μεχρι 250 αλλα δεν ξερω καμια τι λεει.

 

 

 

 

 

 

 

 

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιχαλη εγω  frfr pa ηχειο μεχρι 500 ευρω δεν εχω ακούσει καλό σε ολα μου φαινονται ψεύτικος ο ήχος. Μεχρι που αρχιζω και ανησυχω μηπως τα εχω χάσει. Παντως στο γερμανο βλεπω πολλες 1χ12 μεχρι 250 αλλα δεν ξερω καμια τι λεει.

http://www.thomann.de/gr/palmer_pcab112rex.htm

;) ;)

Από τα specs και μόνο, μου φαίνεται πολύ καλή ευκαιρία.

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιχαλη εγω  frfr pa ηχειο μεχρι 500 ευρω δεν εχω ακούσει καλό σε ολα μου φαινονται ψεύτικος ο ήχος. Μεχρι που αρχιζω και ανησυχω μηπως τα εχω χάσει. Παντως στο γερμανο βλεπω πολλες 1χ12 μεχρι 250 αλλα δεν ξερω καμια τι λεει.

 

Πιστεύω πάντως πως το power engine θα σου δώσει την αίσθηση που θες γιατί είναι κάτι ανάμεσα στους 2 κόσμους! Δεν τα έχεις χάσει απλά δεν έχεις συνηθίσει και δε γνωρίζεις καλά την αίσθηση του live ήχου που δίνουν τα frfr ηχεία (άσε που θέλει και περισσότερη ρύθμιση στο Kemper από αυτή που είχαμε κάνει μαζί όταν το ακούγαμε)! Και δύσκολα κάποιος που έχει συνηθίσει τον ήχο της κιθαροκαμπίνας να συνηθίσει τον ήχο των frfr, o οποίος είναι ουσιαστικά αυτός που βγαίνει από τα PA στα live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου