Προς το περιεχόμενο

George Benson-Stella by Starlight


gathulis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα στον καλο κοσμο του νοιζ.ενα νεο cover που έκανα για εναν καλλιτεχνη που είναι απο τους πιο εντυπωσιακους κιθαριστες που εχουν βγεί,παρ'όλα αυτα εγινε διασημος ως τραγουδιστης.Στο παίξιμο του είναι φοβερα εντυπωσιακος αρμονικα κ ρυθμικα,χρησιμοποιει πολυ economy picking(το οποιο δεν εχω ιδέα πως γινεται) ;D κ φαίνεται σε ορισμένα σημεία.Γενικα νομιζω είναι απο τα καλα σολο του Benson κ σίγουρα όχι απο τα πιο δύσκολα του.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

gathulis πολυ ωραίος όπως παντα.

 

Στο άλλο το θέμα "Ποιος ενισχυτής είναι η καψούρα σας?" είπες για dual rec , mark v.

 

ε σόρρυ αλλα με τα video που ανεβάζεις μου φάνηκε αστείο :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

gathulis πολυ ωραίος όπως παντα.

 

Στο άλλο το θέμα "Ποιος ενισχυτής είναι η καψούρα σας?" είπες για dual rec , mark v.

 

ε σόρρυ αλλα με τα video που ανεβάζεις μου φάνηκε αστείο :)

 

Φιλε πολυ σωστη παρατηρηση.αυτα τα μελεταω μεν επειδη τα αγαπαω κ μαρεσουν,κ επειδη μπορεις να μαθεις πολλα πραγματα.αλλα στην πραγματικη ζωη παιζω κανονικα κ εγω σε progressive metal μπαντα οπως αρκετος κόσμος. ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε πολυ σωστη παρατηρηση.αυτα τα μελεταω μεν επειδη τα αγαπαω κ μαρεσουν,κ επειδη μπορεις να μαθεις πολλα πραγματα.αλλα στην πραγματικη ζωη παιζω κανονικα κ εγω σε progressive metal μπαντα οπως αρκετος κόσμος. ;D

  Πλάκα κάνεις! :o :o :o  progressive Jazz-metal...? ;D  Δεν λέω τίποτα για το παίξιμο...ζηλεύω!!!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ μου άρεσε, μπράβο!  :D

 

σε ευχαριστω φιλε.παντα λες καλα λογια

 

  Πλάκα κάνεις! :o :o :o  progressive Jazz-metal...? ;D  Δεν λέω τίποτα για το παίξιμο...ζηλεύω!!!

 

χεχε ναι κανονικη μπαντα,στυλ theater tool klp klp.παντως δεν εχεις να ζηλευεις τιποτα,εισαι πολυ ωραιος κ ωριμος παιχτης,ωραια φωνη κ εκφραστικος.εισαι ροκ σταρ ματεριαλ,εγω ειμαι πιο πολυ καναπε ματεριαλ ;D ευχαριστω για τα καλα σου λογια ομως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου