Προς το περιεχόμενο

Αφαίρεση Χρώματος από Ηλεκτρική Κιθάρα μετά?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φιλε Βασιλη το παιρνω πισω για το σκουρο χρωμα, εγινε οσο σκουρο επρεπε τελικα με το περασμα του tru oil! Μπραβο σου για το αποτελεσμα αλλα και γιατι θελει θαρρος για να κανεις κατι τετοιο σε ακριβο οργανο!

Η καρδούλα μου το ξέρει....το tru oil την κάνει ποιο ...παλιά...και το ποιο σημαντικό είναι ότι σου έρχεται να αρχίζεις να την κοπανάς κάθε χτύπημα θα την ομορφαίνει....(μου έφυγε το κατσαβίδι στο μοντάρισμα τις έκανα μια γρατζουνίτσα και ...ξέρεις πως τις πάει!!! Καλή Ανάσταση αδελφέ

i love my stratogibsontele

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 112
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Βασίλη συγχαρητήρια.

Κατ’αρχην μπράβο σου που ποσταρες το θεμα και το άφησες να εξελίχθη μέσα στο φορουμ  για να δουν και αλλοι πως γίνεται και για να δώσεις και σε αλλους το κίνητρο να επιχειρήσουν κατι παρόμοιο. ;)

 

Το ότι η κιθάρα εγινε όπως ηθελες δεν οφείλεται σε μένα αλλα σε σενα και στην ικανότητα σου να χρησιμοποιείς εργαλεία, αυτό που λεμε να πιάνουν τα χερια σου, εγω απλά εδωσα κατευθύνσεις και συμβουλές.

 

Καλοπαιχτη και πιστευω ότι θα σε ξαναδούμε σύντομα σε παρόμοιες περιπέτειες-κατασκευες. ;D

 

Καλη Ανάσταση φιλέ σε 'σενα και σε ολους τους φίλους και moderators του Noiz.

 

Rest in Peace, Rest in Polaris!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασίλη συγχαρητήρια.

Κατ’αρχην μπράβο σου που ποσταρες το θεμα και το άφησες να εξελίχθη μέσα στο φορουμ  για να δουν και αλλοι πως γίνεται και για να δώσεις και σε αλλους το κίνητρο να επιχειρήσουν κατι παρόμοιο. ;)

 

Το ότι η κιθάρα εγινε όπως ηθελες δεν οφείλεται σε μένα αλλα σε σενα και στην ικανότητα σου να χρησιμοποιείς εργαλεία, αυτό που λεμε να πιάνουν τα χερια σου, εγω απλά εδωσα κατευθύνσεις και συμβουλές.

 

Καλοπαιχτη και πιστευω ότι θα σε ξαναδούμε σύντομα σε παρόμοιες περιπέτειες-κατασκευες. ;D

 

Καλη Ανάσταση φιλέ.

 

Είχαμε καλό ...συγχρονισμό Νικόλα. Μα για αυτό το έκανα κάτι σαν project ...λέω εδώ μέσα υπάρχουν πολλοί τρελοί και πωρωμένοι σαν εμένα εάν είναι να την φτιάξω όπως θέλω η να την καταστρέψω ας το δουν και άλλοι ...μπορεί να σώσω κόσμο είτε πετύχει είτε δεν πετύχει... Αν θες να σου πω την γνώμη μου τελικά δεν ήταν τόσο δύσκολο όσο έχω ακούσει περιγραφές στα διάφορα σαιτ. Αυτό που χρειάζεσαι είναι ...τόλμη (όταν έριξα το ρεμουβερ με έπιασε ένας πανικός εάν θα την ξανακάνω κιθάρα) και να πιάνουν όντος τα χέρια σου και....χαχα ααα..και ένας Νίκος να σε ξεστραβώνει και πολύ υπομονή !

i love my stratogibsontele

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου