Προς το περιεχόμενο

απατη απο αγγελια στο smartnoiz


Προτεινόμενες αναρτήσεις

πριν απο λίγο καιρό ανέβηκε μια αγγελία που εδεινε

Fender Texas Special Strat Set

Fender Tremolo 57/62

Fender Locking Tuner SCH

Fender Tremolo Cover WBFender String GuideFender NeckPlate Fender/Corona 4 HoleFender String Guide x2Fender Stratocaster Jack Ferrule ChFender Volume & Tone Knobs Set WhiteFender Bridge Screw SetFender Pickguard Screws ChromeFender Tremolo Bar American Special 120ε

τα αγόρασα με αντικαταβολή

σήμερα μου ήρθε και ειναι ολα αυτα που λεει παραπάνω αλλά δεν ειναι τίποτα fender ουτε lock κλειδια ουτε τιποτα κινεζος καταραμένος

το mail του [email protected] το οποίο πλέον δεν λειτουργεί

τι να πω ρε παιδιά ντροπή για 120ε

ξερει κανεις σε αυτες τις περιπτώσεις τι μπορώ να κανω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 70
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Ειχε πεσει το ματι μου στη συγκεκριμενη αγγελια και σκεφτομουν να κανω μια προσφορα για τα κλειδια μονο (δεν ειχε μεμονωμενες τιμες),αλλα απο οτι φαινεται ευτυχως δεν την εκανα.

Τι να πω φιλε,περαστικα και μακαρι να βγαλεις με καποιον τροπο ακρη.

Δεν αγορασες με αντικαταβολη ΕΛΤΑ?

Δεν φαινεται στην αποδειξη του ταχυδρομειου ονομα του παραληπτη (των χρηματων)- αποστολεα (του δεματος)?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς ακόμα και να εύρισκες τα στοιχεία του, δεν μπορείς να κάνεις τίποτε, το ξεχνάς και πας παρακάτω.

 

Τουλάχιστον βγαίνεις σοφότερος, κάτι είναι και αυτό...

Hot Dog .......................

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το μόνο που έχω είναι ονοματεπώνυμο και διεύθυνση ενός φίλου του που μου το έστειλε ,

για τα λεφτά οκ τα έχασα αλλά ρε συ με τρελαίνουν αυτά, η αδερφή μου είναι δικηγόρος οπότε θα ρωτήσω και κει να δω αν μπορώ να κάνω κάτι , αν μπορώ παντός δίνω και άλλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ'όσο ξέρω, η όλη έννοια της αντικαταβολής είναι ότι μπορείς να ελέγξεις το περιεχόμενο της αποστολής πρωτού αποδεχτείς να την παραλάβεις (πρωτού δηλ. υπογράψεις και πληρώσεις).

 

Εγώ τουλάχιστον αυτό πρότεινα σε συμφορουμίτη να κάνει όταν πριν καμπόσα χρόνια του έστειλα μια Gibson Flying V από Αθήνα στην Ξεσσαλονίκη, κυρίως για να ελέγξει ότι δεν έπαθε κάτι η κιθάρα κατά τη μεταφορά.

 

Πιθανό να μπορείς να κάνεις κάτι με καταγγελία στον κούριερ, μιας και τα λεφτά δεν έχουν πιστωθεί ακόμα στο λογαριασμό του αποστολέα (παίρνει γύρω στις 30 μέρες).

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

http://www.noiz.gr/index.php?topic=201433.msg802273#msg802273

 

Γνωστός και ως eyripidis ή petran11 ή apostolakis ή stel11.

 

Το πρώτο είναι και το πραγματικό του.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να πει κανεις...

 

Δυστυχως εξαιτιας κατι τετοιων την πατανε και οι υπολοιποι,και γινεται ολο και πιο απαραιτητο το "χερι με χερι" συναλλαγης.

 

 

Παντως λογικα μεσω κουριερ-ΕΛΤΑ ή οτι αλλο εστειλε,θα μπορει να βρεθει ο "φιλος" του που εκανε την αποστολη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας φίλοι μου !!!!!!!

Αυτά τα παράγγειλα και εγώ.... ευτυχώς δεν τα πήρα !!!!!

η αλήθεια ειναι οτι ο τυπος δεν λεει θα στα "στειλω" αλλα θα σου τα "στείλει" και προφανως βαζει αλλο ονομα !!!! για να μην τον βρουν...... 

παντως αν μπορει καποιος να βρει τα στοιχεια του ... θα το κανονισουμε το θεμα !!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

......παντως αν μπορει καποιος να βρει τα στοιχεια του ... θα το κανονισουμε το θεμα !!!!!

 

Μου αρέσεις... ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικά δεν υπήρχε ο <<φίλος>> ο ίδιος είναι  Ευριπίδης Βαφόπουλος και τα στοιχεία στην αντικαταβολή είναι Νίκης 3 Πολίχνη

Ο κυριότερος λόγος που άνοιξα το θέμα είναι γιατί την είχε καιρό την αγγελία(μου έλεγε και καλά οτι ήταν εξωτερικό και θα γύρναγε σε 2 3 βδομάδες ένας φίλος του που θα μου τα έστελνε) και ήμουν σίγουρος ότι θα είχε μαζέψει και άλλους ''πελάτες''

Αν την έχει πατήσει και έχει χάσει τα λεφτά του και άλλος ας μου στείλει γιατί θα τον κυνηγήσω, και οχι για τα λεφτά άλλα γιατί είναι καθαρή άπατη .

Η αδερφή μου είναι δικηγόρος όποτε τζάμπα ,μοιραζόμαστε την μήνυση και άσε τον να εξηγεί μετά... γιατί πάντα τους αφήνουμε και μετά γεμίζει ο τόπος με λαμόγια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου