Προς το περιεχόμενο

τι εξοπλισμός υπάρχει σε αυτό το τραγούδι?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπέρα

 

θα ήθελα να μάθω τι εξοπλισμό πρέπει να έχω για να καταφέρω τον ήχο του μπάσου σε αυτό το κομμάτι.Ο ήχος που με ενδιαφέρει ξεκινάει μετά το 5ο λεπτό.

ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα

 

θα ήθελα να μάθω τι εξοπλισμό πρέπει να έχω για να καταφέρω τον ήχο του μπάσου σε αυτό το κομμάτι.Ο ήχος που με ενδιαφέρει ξεκινάει μετά το 5ο λεπτό.

ευχαριστώ

 

Ricky με λασπες///(παρε ρικυ και οτι εφε και να βαλεις ωραιο θα ναι...)

Γ@μιουνται οι ΠΑΕ - @στερα ολε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δες και τα σχόλια του βίντεο, ένας λέει ότι είναι SVT μέσα από καμπίνα 8x10" συν τα όποια βρωμοπέταλα.

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα αποτελέσματα ήταν πλήρως ικανοποιητικά μπορώ να πώ.Ο ήχος ήτανε απίστευτος και μπορώ να πώ πως έμοιαζε απίστευτα πολύ.το octaver ήταν τελικά που έκανε τη μεγάλη διαφορά.ευχαριστώ όλους για τις απαντήσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον τονο του τον παιρνει απο το rick και εναν green amp.Με αλλα λογια....αστο οπως το αφησα κι εγω με τον ηχο ufomammut που χρησημοποιει τον ιδιο περιπου εξοπλισμο και αρκεστηκα στο polysaturator.

Καλημερα σε ολους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς όταν έψαχνα να αγοράσω green ενισχυτη δεν έβρισκα πουθενά στην Ελλάδα ώστε να μπορω να τον δοκιμάσω.Η δοκιμή έγινε με ένα rickenbacker 4001 και έναν svt 2pro

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου