Προς το περιεχόμενο

29 Celebrity Impressions, 1 Original Song - Rob Cantor


Kanimothrios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μου φαινεται σχεδον αδυνατο να ειναι ολες οι φωνες "αληθινες",εννοω χωρις καθολου πειραγμα.

Ετσι η αλλιως ομως ειναι ωραιο και εχει πολυ πλακα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου φαινεται σχεδον αδυνατο να ειναι ολες οι φωνες "αληθινες",εννοω χωρις καθολου πειραγμα.

Ετσι η αλλιως ομως ειναι ωραιο και εχει πολυ πλακα.

 

Και εμένα έτσι μου φαίνεται,αλλά μπορεί να έχει δουλέψει το ταλέντο του πολύ δεν ξέρω,

δεν γνωρίζω και πολλά από φωνητικά.

Ακόμη και να είναι πειραγμένες οι φωνές,οι στίχοι είναι δικοί του,δηλαδή δεν υπάρχει το ενδεχόμενο να έχουν κοπεί-ραφτεί από τραγούδια των καλλιτεχνών που μιμείται.

Εκεί για παράδειγμα που είναι στη σειρά Shakira-Britney Spears τις πετυχαίνει εξαιρετικά..

Όπως και να έχει εντυπωσιάστηκα. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκεί για παράδειγμα που είναι στη σειρά Shakira-Britney Spears τις πετυχαίνει εξαιρετικά..

Εκει επαθα και του λογου το σοκ,πως αλλαζε τις γυναικειες φωνες με τετοια ανεση.

Οπως και να'ναι εχεις δικιο,δεν στερειται ταλεντου και το εχει δουλεψει το πραγμα.

Πολυ καλος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε νομίζω ότι παίζει πείραγμα. Απλά είναι ταλέντο ο άνθρωπος. Και έχει πιάσει το νόημα ότι η μίμηση δεν είναι στη χροιά αλλά στα γυρίσματα και τα τελειώματα.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο "δικός μας" τον έχει εύκολα... (όπως είναι φυσικό άλλωστε, λόγω φυλετικής ανωτερότητας)

 

https://www.youtube.com/watch?v=KUYWhmFisvE

 

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε νομίζω ότι παίζει πείραγμα. Απλά είναι ταλέντο ο άνθρωπος. Και έχει πιάσει το νόημα ότι η μίμηση δεν είναι στη χροιά αλλά στα γυρίσματα και τα τελειώματα.

 

+2112

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Απ'ότι φαίνεται έχει γράψει με το μικρόφωνο της κάμερας, οπότε με γνώμονα το πιάνο δεν έχει πειραχτεί τίποτα. Το πείραγμα είναι στο μυαλό του (με την καλή έννοια πάντα)  :) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο "δικός μας" τον έχει εύκολα... (όπως είναι φυσικό άλλωστε, λόγω φυλετικής ανωτερότητας)

Δεν το ειχα δει,ρε συ αυτος ο Σαββιδακης τελικα ειναι καλος.

Αν και στη παγωμενη εικονα του δευτερου βιντ θα επαιρνα ορκο οτι εκανε Lou Gramm στα νιατα του. ;D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε νομίζω ότι παίζει πείραγμα. Απλά είναι ταλέντο ο άνθρωπος. Και έχει πιάσει το νόημα ότι η μίμηση δεν είναι στη χροιά αλλά στα γυρίσματα και τα τελειώματα.

 

Τα είπες όλα!  ;)

Ο τύπος είναι απίθανος!  :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου