Προς το περιεχόμενο

Aγορα online


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Kαλημερα παιδια.Επειδη δεν εχω εμπειρια απο διαδικτυακες  αγορες θα ηθελα να ρωτησω΄αν κανω αγορα απο stewart mcdonald, εκτος απο τα μεταφορικα που αναφερονται υπαρχει και καποια επιπλεον χρεωση? πχ τελωνια φοροι κτλ.Ευχαριστω πολυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε john διαβασε αυτο το ενδιαφερον θρεντ http://www.noiz.gr/index.php?topic=5330.msg533896#msg533896 και νομιζω θα καταλαβεις τι παιζει! Μετα απο προσωπικη εμπειρια με stew mac σου συνιστω να προσεξεις πολυ ποια ταχυδρομικη υπηρεσια θα επιλεξεις! Αν υπαρχει επιλογη για USPS (Ταχυδρομειο ΗΠΑ) παρε κατι αφοβα, αλλα μην κανεις το λαθος και επιλεξεις ιδιωτικη κουριερ οπως UPS, Fedex κτλ Για κλειδια Grover αξιας 35 ευρω η UPS (αν δε κανω λαθος) μου ζητουσε γυρω στα 50 ευρω για να τα εκτελωνισει στο Ελ.Βενιζελος! Φυσικα δε τα πληρωσα, τους ειπα να τα βαλουν στον κ*λο τους και πηρα ενα μαθημα, το οποιο μοιραζομαι καθε φορα που ρωταει καποιος για εκτελωνισμο, ελπιζοντας πως θα ειμαι ο τελευταιος που τον εκλεψαν αυτοι οι τυποι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου