Προς το περιεχόμενο

αγορά korg pa600 καινούριο


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αδέρφια καλημέρα μετά από πολύμηνη σκέψη κατάφερα μόλις σήμερα και παράγγειλα το pa600 το οποίο μεν είναι ετοιμοπαράδοτο θέλει μου είπε χρόνο για να φορτώσει κάτι λέει και θα μου το φέρει το απόγευμα.το pa 50 που είχα πάρει πάλι καινούριο δέν θυμάμαι κάτι τέτοιο λέτε να φάω καμία φώλα? ξέρει κανείς αν είναι λογικό αυτό ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

...θέλει μου είπε χρόνο για να φορτώσει κάτι λέει...

Μήπως του είπες να σου φορτώσει αναβάθμιση - ρυθμούς - ήχους;

 

... θα μου το φέρει το απόγευμα...

Δεν το παράγγειλες από μαγαζί;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοείτε το πήρα από μαγαζί και συγκεκριμένα απο το access prostage το οποίο το βρήκα απο το scroutz.και γενικά δεν του είπα εγώ να μου φορτώσει τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην αγχώνεσαι τίποτα ελληνικούς ρυθμούς & ήχους θα θέλουν να φορτώσουν αν δεν είναι προκοπης τους διαγράφεις και βάζεις ότι θες εσύ, απλώς καλό θα είναι να κρατήσεις και ένα backup μόλις το πάρεις να τα έχεις μη πας και τα ζητάς μετά.

 

Ναι είναι λογικό και στο Bon Studio φόρτωναν ελληνικά σετ σε καινούργια όργανα σεριάς pa οπότε δεν είναι τίποτα.

 

Απλώς καλό θα ήταν εάν χρειαστεί να δουλέψεις ελληνικό ρεπερτόριο με ρυθμούς να πας σε ένα επαγγελματικού τύπου στικάκι γιατί συνήθως αυτά που φορτώμουν είναι ότι ναναι και δεν ακούγονται άσε που θέλουν όλα φτιάξιμο από την αρχή ήχοι, εφφέ, σετάρισμα ντραμς, λείπουν intro, fill n, endings κτλ.

 

εάν είχες υλικό στο pa50 και σκέφτεσαι να το μεταφέρεις στο 600 μπορεί να μην ακούγεται το ίδιο και να θέλει φτιάξιμο στους ήχους από την αρχή.

33 1/3333cos301/2sqrt564,0909{fx-dty/sqrtz}

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας ευχαριστώ όλους για τήν ανταπόκριση μόλις χθες το βράδυ το παρέλαβα τελικά θέλανε τούς ελληνικούς να φορτώσουν και θα μου το καθυστερούσαν μια μέρα οπότε θα τα φορτώσω μόνος μου τούς είπα και θα μου τα στείλουν με email  κι ετσι θα τα κρατήσω buck up.δεν κατάλαβα όμως γιατί μου είπε να τα βάλω σε μια sd για να τα φορτώσω, απο το usb δεν γινεται? Ποιος ξέρει θα δείξει! Ασε που πρέπει να δω τι θα κάνω με το manual είναι μόνο στα αγγλικά.

Και οσον αφορά για styles σκέφτομαι να πάρω το musikorama usb ακούγεται ότι είναι πολύ καλό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας ευχαριστώ όλους για τήν ανταπόκριση μόλις χθες το βράδυ το παρέλαβα τελικά θέλανε τούς ελληνικούς να φορτώσουν και θα μου το καθυστερούσαν μια μέρα οπότε θα τα φορτώσω μόνος μου τούς είπα και θα μου τα στείλουν με email  κι ετσι θα τα κρατήσω buck up.δεν κατάλαβα όμως γιατί μου είπε να τα βάλω σε μια sd για να τα φορτώσω, απο το usb δεν γινεται? Ποιος ξέρει θα δείξει! Ασε που πρέπει να δω τι θα κάνω με το manual είναι μόνο στα αγγλικά.

Και οσον αφορά για styles σκέφτομαι να πάρω το musikorama usb ακούγεται ότι είναι πολύ καλό

 

εφόσον είχες το pa50 δεν είναι πολύ διαφορετικό στη χρήση αλώς οι περισότερες λειτουργίες είναι μέσω touchscreen.

 

όσο αφορά το musicorama stick να το πάρεις να βρεις την υγειά σου δεν νομίζω να σου φορτώσουν τίποτα της προκοπής όπως είπα. παρόλαυτά άκουσε τα μπορεί να βρεις κάτι ενδιαφέρον να κρατήσεις ή μελλοντικά να συμπληρώσεις κάποια styles που το στικ δεν έχει.

33 1/3333cos301/2sqrt564,0909{fx-dty/sqrtz}

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου