Προς το περιεχόμενο

Ακουσον Ακουσον!


fleamail

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κατα μεσο ορο τον χρονο: 3 ανθρωποι πεθαινουν δοκιμαζοντας 9 βολτη μπαταρια στην γλωσσα τους, 12 ανθρωποι πεθαινουν απο ηλεκτροπληξια πατωντας το κουμπι εναρξης του υπολογιστη τους και 1 στους 1000 τραγουδιστες πηγαινει στον αλλο κοσμο απο ηλεκτροπληξια κατα την επαφη του στοματος του με το μικροφωνο! Ολα αυτα αποτελουν στοιχεια απο ερευνα του τμηματος quantitative analysis and statistics του πανεπιστημιου του Sheffild. Ειδικα αυτο με τις μπαταριες με κουφανε. Αυτος ο ενας στους 1000 ειμαι σιγουρος οτι ειναι Ελληνας (Αν κρινεις απο τα μετρα ασφαλειας στα live). Προσοχη λοιπον γιατι ποτε δεν ξερεις απο που θα σου ερθει :twisted:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...μιας και έχω στη ζωή μου δοκιμάσει μπαταρία πάνω από χίλιες φορές με το στόμα.

 

...έχουν πέσει μεγάλες πείνες, έτσι;

 

:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν τα ειδα στο ιντερνετ, σε ενα βιβλιο στατιστικης απο την σχολη μου. Κι εμενα μου φανηκε περιεργο πως μπορουν να σε σκοτωσουν 9 βολτ. Δυο παρατηρισεις μονο, δεν λεει 3 στους χιλιους αλλα 3 τον χρονο κατα μεσο ορο, και δεν αναφερεται μονο σε pc αλλα και σε mainfraim και super computers, αλλα παλι ειναι κουλο. Καλα με τετιου ιδους ερευνες ειναι να απορεις, εαν το κανουν μονο και μονο για να τραβηξουν την προσοχη στο πανεπιστημιο τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι απίστευτο το πόσες εντελώς αχρηστες και αρκετές φορές ηλίθιες έρευνες υποτίθεται οτι γίνονται απο πανεπιστήμια !!!

 

Ποσο και ποσα εκατομμύρια πηγαίνουν σε τέτοιες επιχορηγήσεις ... δεν είναι δύσκολο να το φανταστεί κανείς.

 

:evil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου