Προς το περιεχόμενο

vibrato


stolzer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όσο παράξενο κι αν ακούγεται, η γνώμη μου είναι ότι ενώ υπάρχουν σχεδόν συγκεκριμένα στύλ βιμπράτο ανά είδος μουσικής, αυτό παραμένει εντελώς μοναδικό για τον καθένα μας, και σχεδόν δίνει την μουσική μας ταυτότητα.

 

Προσπάθα, αλλά όχι πολύ, άκουγε και δοκίμαζε, κάπου εκεί μέσα θα σε βρεις! ;)

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσο παράξενο κι αν ακούγεται, η γνώμη μου είναι ότι ενώ υπάρχουν σχεδόν συγκεκριμένα στύλ βιμπράτο ανά είδος μουσικής, αυτό παραμένει εντελώς μοναδικό για τον καθένα μας, και σχεδόν δίνει την μουσική μας ταυτότητα.

 

Προσπάθα, αλλά όχι πολύ, άκουγε και δοκίμαζε, κάπου εκεί μέσα θα σε βρεις! ;)

Πολύ σωστά λόγια Στράτο, κι εγώ το ίδιο πιστεύω. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χρειαζεται να τρεμει περισσοτερο?μερικες φορες οταν το προσπαθω αυτο κουνιεται ολο το χερι μεχρι τον ωμο και φαινεται σαν να ξεβιδωνομαι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χρειαζεται να τρεμει περισσοτερο?μερικες φορες οταν το προσπαθω αυτο κουνιεται ολο το χερι μεχρι τον ωμο και φαινεται σαν να ξεβιδωνομαι

καποιες νοτες ειναι δυνατες, αλλες σιγανες, αλλες κρατανε περισσοτερο... αλλες τρεμουν μια ιδεα αλλες ξεβιδωνεσαι:D δεν υπαρχει λαθος, ολα αυτα τα βαζεις μαζι για να φταιξεις μια φραση, ενα σολο, εαν φτιαχνεις μουσικη… αν προσπαθεις να αναπαραγεις την μουσικη καποιου αλλου τοτε ακου και προσαρμοσου
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου